Ana Sayfa Haberler Kayserispor’da Lisansı Çıkan Futbolcular

Kayserispor’da Lisansı Çıkan Futbolcular

0

Kayserispor’da 2019-2020 sezonu lisansları TFF’den tesçil ettirildi.

Buna göre 32 futbolcunun lisansları vize yaptırıldı.

Ad-SoyadDoğum
Yeri
Doğum
Tarihi
Başlangıç
Tarihi
Bitiş Tarihi
ARTEM KRAVETSDNEPROPETROVSK3.06.198916.01.201831.05.2021
MEHMET ERAY ÖZBEKKOCASİNAN9.01.20031.08.201931.05.2022
SILVIU LUNGCRAIOVA4.06.198929.06.201731.05.2020
UMUT BULUTYEŞİLHİSAR15.03.19836.07.201931.05.2020
ABDULLAH GÜRBÜZKOCASİNAN11.03.200017.12.201831.05.2023
ADEM DOĞANKOCASİNAN5.10.20019.07.201731.05.2020
AHMET KÜRŞAT KILIÇMELİKGAZİ1.01.20011.10.201831.05.2021
AKSEL AKTAŞAUDİNCOURT15.07.199915.08.201931.05.2022
ALPAY ÇELEBİDERİNCE4.04.199915.08.201931.05.2020
ATİLA TURANMİGENNES10.04.19921.07.201731.05.2020
AYMEN ABDENNOURSOUSSE6.08.198912.07.201931.05.2020
BEN RIENSTRAALKMAAR5.06.19907.08.201931.05.2021
BENOIT GUY JEAN POULAINMONTPELLIER24.07.198710.07.201931.05.2021
BERNARD MENSAHACCRA17.10.19944.07.201931.05.2022
BİLAL BAŞACIKOĞLUZAANSTAD26.03.199512.06.201831.05.2021
BRICE FLORENTIN DJA DJEDJEABOUDE-KOUASSIKRO23.12.19909.07.201931.05.2020
DOĞAN ALEMDARKOCASİNAN29.10.20028.03.201831.05.2020
EMRE DEMİRMERSİN15.01.200417.01.201931.05.2021
ERCAN ÇİFCİKOCASİNAN23.09.200020.08.201831.05.2021
HAKAN ARIKANKARAMÜRSEL17.08.198222.07.201931.05.2020
HASAN HÜSEYİN ACARESKİŞEHİR16.12.199411.06.201831.05.2021
HUGO MIGUEL DE ALMEIDA COSTA LOPESPORTUGUESA19.12.198616.07.201931.05.2021
İSMAİL ÇİPEANTAKYA5.01.199510.08.201931.05.2021
KARAHAN YASİR SUBAŞISAKARYA1.01.19963.08.201931.05.2022
MERT KULAÇATALCA1.01.199510.07.201931.05.2022
MUSTAFA BUĞRA İLTERKOCASİNAN24.01.200120.08.201831.05.2021
NURETTİN KORKMAZKOCASİNAN27.06.20021.10.201831.05.2021
PEDRO HENRIQUE KONZEN MEDINA DA SILVAPORTO ALEGRE , RS16.06.19909.08.201931.05.2022
RAMAZAN EMİRHAN CİVELEKDEVREK5.01.200017.07.201931.05.2020
SAKIB AYTAÇKONAK24.11.199110.06.201831.05.2020
ŞAMİL ÇİNAZNÜNBERG8.03.198631.07.201931.05.2020
ZİYA ALKURTŞALPAZARI26.09.19905.07.201931.05.2021

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here