Kayserispor’un uzun süredir peşinde olduğu ve yılan hikayesine dönen transfer bugün resmileşti.

Kayserispor tesislerinde 2 yıllık sözleşme imzalayan Welliton ise: “ Yönetimin bana güvendiği için teşekkür ediyorum. Kayseri’ de çalışma fırsatı verdikleri için de teşekkür ediyorum. Kayserispor için daha fazla çalışacağım. Ligi daha iyi yerde tamamlamak için, daha çok çalışacağımı biliyorum. Takıma elimden gelen katkıyı yapacağıma ve daha fazlasını takımıma vermeye çalışacağıma, ligi daha iyi yerlerde bitireceğimize inanıyorum. Ben arkadaşlarıma yardım edeceğim, arkadaşlarımın da bana yardım edeceğine inanıyorum. Elimden geleni yapıp, elimden geldiği kadar da gol atmayı hedefliyorum.” Diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

Mersin İdman Yurdu’nun başarılı forvet oyuncusu Welliton Soares Morais ile bugün tesislerimizde imza töreni düzenlendi.

Başkan Vekilimiz Oğuz Ortaköylüoğlu; “ Öncelikle hepiniz hoş geldiniz! Sözlerime başlamadan önce hem ülkemizin hem de tüm İslam aleminin mübarek Kadir Gecesi’nin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bugün kulübümüz için önemli bir transfere imza atıyoruz. Kulübümüzde görmeyi çok istediğimiz, bizimle birlikte olmasını çok arzu ettiğimiz bir futbolcuyu kadromuza katıyoruz. Welliton’ la 2 yıllık sözleşme imzalıyoruz. Hem kariyerini, hem de performansını çok yakından bildiğimiz bir futbolcu. Türkiye Ligi’ni de çok yakından tanıyan bir futbolcu. Kulübümüze de önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Kendisine Kayserispor forması altında başarılar diliyorum. Yaptığımız transferin hem kulübümüze, hem de kendisine hayırlı olmasını temenni ediyorum.” Diyerek basın toplantısını açtı. Ve daha sonra sözü Welliton’a bıraktı.

Welliton ise: “ Yönetimin bana güvendiği için teşekkür ediyorum. Kayseri’ de çalışma fırsatı verdikleri için de teşekkür ediyorum. Kayserispor için daha fazla çalışacağım. Ligi daha iyi yerde tamamlamak için, daha çok çalışacağımı biliyorum. Takıma elimden gelen katkıyı yapacağıma ve daha fazlasını takımıma vermeye çalışacağıma, ligi daha iyi yerlerde bitireceğimize inanıyorum. Ben arkadaşlarıma yardım edeceğim, arkadaşlarımın da bana yardım edeceğine inanıyorum. Elimden geleni yapıp, elimden geldiği kadar da gol atmayı hedefliyorum.” Diyerek sözlerini tamamladı.

Transferimizin kulübümüze ve oyuncumuza hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

Kayserispor Kulübü

 

 

welt1 welt2 welt3 welt4 welt5

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here