TARAFTARA TEŞEKKÜR
 

29.08.2009 Tarihinde Denizlispor ile oynadığımız müsabakada holiganların takımımızı olumsuz etkileyen slogan ve tavırlarına karşılık vererek dur diyen takımının ve kulübünün sahipsiz olmadığını gösteren taraftarımıza sonsuz teşekkür ederiz.
 

Değerli Kayserisporlular,
 

Bildiğiniz gibi kulübümüz stat anarşisiyle uğraşmaktaki kararlılığını sürdürmektedir. Sizlere ailelerinizle birlikte gelebileceğiniz huzurlu ve temiz bir ortam sağlamak sporun birleştiriciliğini ve güzelliğini sizlerle paylaşmak için ne lazımsa yaparak bu alanda da örnek olacağız.
 

Bildiğiniz gibi bitmek tükenmek bilmeyen istekleriyle kulüplerin, sağduyulu centilmen taraftarların ve tabiî ki emniyet güçlerimizin başına adeta bela olan holiganlar, sizlerinde gösterdiği bu anlamlı tavırla ya utanıp duracaklar ya da yok olacaktır. Sizlerden beklentimiz holiganlara karşı yaptığınız medeni protestonun artarak devam etmesidir.
 

Son oynadığımız müsabaka esnasında holigan bir grup turnike kapısını kırmış görevlileri tartaklamış ve stada giriş yaparak ne olduklarını ve ne olmak istediklerini göstermişlerdir.
Kulübümüz, bu kişiler hakkında bir kez daha savcılığa suç duyurusunda bulunmuştur. Umuyoruz ki yüce yargı gereken cezayı verecektir. Ayrıca bu kişileri yönlendiren bazı kişiler olduğuyla ilgili derin şüphelerimiz var. Konuya ilişkin delilleri toplayarak bu kişileri de kamuoyuna bildireceğiz.
 

Herkes bilmelidir ki;
 

Kendi çıkarları uğruna şehrimizin ortak değeri ve en önemli markası olan Kayserispor’a zarar vermeye çalışanlar amaçlarına ulaşamayacaklardır.
 

 Saygılarımızla
Kayserispor Yönetim Kurulu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here