Kayserispor’un 2009 – 2010 sezonu kombine kartları, 23 Haziran Salı gününden itibaren Ticketturk Kayseri Royland Satış Noktası’nda satışa sunulacaktır. Kayserispor Kombine Kartınızı Alın, 

Kadir Has Stadı’nda Yerinizi Ayırtın! 

Kayserispor’un 2009 – 2010 sezonu kombine kartları, 23 Haziran Salı gününden itibaren Ticketturk Kayseri Royland Satış Noktası’nda satışa sunulacaktır.

23 Haziran Salı gününden itibaren ise tüm taraftarlara Royland satış noktasının yanı sıra www.ticketturk.com internet sitesi ile (212) 269 96 06 no’lu çağrı merkezinden de kombine kart satışlarına başlanacaktır.

Kayserispor’un cazip fiyatlarla satışa sunduğu yeni sezon kombine kartları, Kayserispor taraftarları için özel olarak tasarlandı. Kombine kartlarda yer alan barkodlar ile kişiye özel ve güvenli bir kart oluşturulmuştur.

Kayserili futbolseverler, satın alacakları koltuğu ekran üzerinden görerek, seçebilecekler. Kombine kart teslimatları ise daha sonra yapılacak olup, dağıtım tarihi açıklanacaktır. Akbank ve Garanti Bankası kredi kartlarına 3 taksit diğer bankalara tek çekim ile satış yapılacaktır.

Kombine Kart Fiyatları :

Batı Tribün Alt:      500

Batı Tribün Üst:     400

Doğu Tribün Alt:    500          

Doğu Tribün Üst    400          

Kuzey Tribün Alt ve Üst: 200 TL

 Ticketturk Kombine Satış ve Teslimat Noktası :

Royland Bilgisayar Satış Noktası, Eski Stadyum karşısı Kocasinan – Kayseri

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here