İl Kültür – Turizm Müdürlüğü Salonunda gerçekleştirilen törene katılım fazla oldu

KAYSERİ TEMPO’NUN  “YILIN STARLARI “ ÖDÜLLERİ

SAHİBİNİ BULDU

Şehrimizde yayınlanan Kayseri Tempo Gazetesi’nin geleneksel olarak düzenlediği “yılın starları “ ödülleri İl Kültür -Turizm Müdürlüğü salonunda yapılan törenle sahiplerine verildi.

Kayseri Valisi Mevlüt Bilici, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 12 Haziran’da yapılacak olan Genel Seçimlerde Kayseri’den milletvekili adayı olan eski Vali Nihat Canpolat, AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel ile çok sayıda davetlinin bulunduğu ödül törenine “Yılın spor gazetecisi “ seçilen TV 8 Genel Yayın Yönetmeni ve Bizim Stadyum programının yapımcısı Faik Çetiner , İstanbuldaki Kayserililer Derneği Başkanı gazeteci Fatih Doğan, hemşerimiz gazeteci Hasan Sarıçiçek de katıldı.

Törende yılın amatör futbolcusu ödülünü Aydınlık Sanayisporlu Erhan Karakaya, yılın profesyonel oyuncusu ödülünü de Kayseri Erciyesspor kalecisi Yavuz Eraydın aldı. Yılın sporcusu  ödülüne Kiraz Şahin layık görülürken ; amatör kulüp yöneticisi olarak Aydınlık Sanayispor Başkanı Ali Ak, hakem olarak da H.Mehmet Şimşek ödül aldılar. Törende bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, “ Kayseri’nin gerçek anlamda bir spor şehri olması için çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bir şehrin tanıtımında spor olayı çok önemli “ dedi.

 

( Haber ve  Fotoğraflar : Bekir DEMİRAĞ

Kayseri Tempo Gazetesi )


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here