Geçen sezonun başarılı takımları için  Sümer Stadı’nda tören düzenlendi KUPALARINA KAVUŞTULAR 209-2010 futbol sezonunda kategorilerinde başarılı olan amatör takımların ödül töreni  Sümer Stadı 2 No.lu Saha’da gerçekleştirildi. 1  dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törene sporseverler büyük ilgi gösterdi. Vali Yardımcısı  Avni Çelik , Kayserispor Başkanı Recep Mamur, Kayseri Erciyesspor Başkanı Necmettin Arıkan , Gençlik- Spor İl müdürü Yahya Şahan, KASKF Başkanı Musa Soykarcı  ve diğer davetlilerin bulunduğu ödül törenini KASKF Üyesi Yusuf Çam sundu. Vali Yardımcısı Avni Çelik ile KASKF Başkanı Musa Soykarcı törende birer konuşma yaparak ödül almaya hak kazanan kulüpleri tebrik ettiler ve yeni sezonda tüm amatör takımlara başarılar dilediler. ÖDÜLLER SAHİBİNİ BULDU Süper Amatör Küme’de geçen sezonu ilk iki sırada bitiren ve böylece ilimizi Bölgesel Amatör Küme futbol liginde temsile hak kazanan Kayseri Şekerspor ile Yolspor’un kupaları da dün takdim edildi.

Kayseri Şekerspor’un kupasını Vali Yardımcısı Avni Çelik, Yolspor’un kupasını ise Gençlik- Spor İl Müdürü Yahya Şahan  verirken, 1. Amatör Küme’de şampiyon olarak Süper Amatör Küme’ye çıkan Esentepespor’un kupasını Kayserispor Başkanı Recep Mamur takdim  etti. Yine bu sezon  tarihinde ilk kez Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Aydınlık Sanayispor’un kupasını da Hayri Naziksoy verdi. Play-off’tan Süper Amatör Küme’ye gelen Kayseri Barogücü’nün  kupasını  Ali Aydın takdim ederken  , İkinci  Amatör Küme’de A Grubunda şampiyon olan  ve yıllar sonra yeniden  1. Amatör Kümeye  dönüş yapan Sümerspor’un kupasını antrenör Azmi Şahin aldı. Bu ligde B grubunda şampiyon olan Sindelhöyükspor’un ödülünü İl Disiplin Kurulu Başkanı Av. Ali Bekarlar takdim etti. Gençler kategorisinde şampiyon olan Kayserispor ile Kayseri Erciyesspor da bu törende kupalarına kavuştu.

Diğer dereceye giren ve böylece bu anlamlı ödüle hak kazanan takımların kupalarını ise gazeteciler Süleyman Keskin, Doğan Havur ve Bekir Demirağ verdiler. KASKF Başkanı Musa Soykarcı, Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Yolspor’a özel bir şilt takdim etti. ( Haber- Foto : Bekir DEMİRAĞ Kayseri Tempo Gazetesi )

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here