Kapalı Kale: Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ben Sporcunun Zeki, Çevik ve Ahlaklısını Severim” sözünün karşısında; hiç bir yeteneği ve çevikliği olmayan bu şahsın ahlaktan da uzak olduğu yapmış olduğu açıklama ile bizlerce bilinen gerçeği ortaya koymuştur.

Kayserispor’dan, Akhisarspor’a transfer olan Güray Vural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepkileri de üzerine çekti. 1.5 sezon önce Trabzonspor’dan, Kayserispor’a transfer olan Vural, “Büyük Kayserispor taraftarı ve camiası için mutlu son.. Bugün itibariyle kısa süreli bir gezintinin ardından tekrar futbol yaşantıma “mutluluğun, arkadaşlığın, samimiyetin, dostluğun, takım olmanın ayrıcalık olduğu ”AŞKHİSAR”devam edicem.. Ama taraftarların bilmediği bir şey var benim hiçbir zaman bu takımdan ayrılmak istemediğim..Takım içinde ve dışında çok büyük oyunların oynandığı bu takımdan biraz buruk biraz kırgın biraz da mutlulukla ayrılıyorum ve Kayserispora başarıların devamını diliyor, sabırsızlıkla karşılaşacağımız günü bekliyorum..Tekrar teşekkür ediyorum bana kucak açan Akhisarspor’a.” Diye paylaşımda bulundu.

Bu paylaşımın ardından Kapalı Kale Taraftarlar Derneği de yine sosyal medya aracılığıyla cevap verdi. Kapalı Kale’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “2 sezondur takımımızda oynamaya çalışan Güray Vural’ın dün itibari ile kulübümüzün yapmış olduğu resmî açıklama ile takımdan gönderilmiş olduğunu tüm taraftarlarımızca büyük mutlulukla karşılanmış olmakta birlikte kulübümüz yapmış olduğu açıklama ile teşekkürlerini ileterek yolların ayrıldığını belirtmiştir. Güray Vural’ın bugün yapmış olduğu sosyal medya hesabından ayrılık açıklaması ise bizleri şaşırtmamış olup futbolda ortaya koymuş olduğu karakteri ve kişilik karakterinin aynı alçaklıkla olduğunu göstermiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ben Sporcunun Zeki, Çevik ve Ahlaklısını Severim” sözünün karşısında; hiç bir yeteneği ve çevikliği olmayan bu şahsın ahlaktan da uzak olduğu yapmış olduğu açıklama ile bizlerce bilinen gerçeği ortaya koymuştur.
Son olarak ise Güray Vural’ın tekrar karşılaşacağımız günü sabırsızlıkla bekliyorum açıklaması ise taraftarlarımızca gülünç karşılanmış ve kendisinin muhattap alınacak biri olmadığı, ekmek yendiği kaba tüküren biri olmaktan ileri gidemeyeceğini belirtiriz.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here