Kayserispor’un en büyük taraftar grubu Kapalı Kale’den yapılan açıklamayla,basında çıkan transfer,menejer,teknik direktör ve hedef küçültmeyle ilgili uyarı şeklinde açıklama yapıldı.Açıklama şöyle;

KAMUOYUNUN DİKKATİNE |

Kapalı Kale Taraftar Grubu olarak son günlerde basında sıkça yer alan “Levent Devrim” isminin Kayserispor’la birlikte anılmasından endişe ve rahatsızlık duyduğumuzun bilinmesini istiyoruz.

Daha önce belirli takımlarda kısa süreli teknik direktörlük görevini yapmasına rağmen hiçbir başarı elde edememiş ve Sportif Direktörlük rütbesinde hiç tecrübe edinmemiş bu kişinin, şehrin en büyük spor kulübü olan Kayserispor’a yakıştırmıyoruz ve bu girişimi asla ONAYLAMIYORUZ !

Geçen sezon Kayseri Erciyesspor yönetiminin yapmış olduğu yanlış hoca tercihleri ve bariz hataları sonucu düştükleri hazin duruma, biz gönül verdiğimiz takımımızın düşmesini istemiyoruz!

Geçmişinde bir çok başarı kazanan Kayserispor’umuzun sanki normal bir Anadolu kulubü gibi düşünülerek hareket edilmemesi gerekir. Kayserispor taraftarlarının her zaman zirveye oynayan bir Kayserispor görme isteğine yakışır, vizyon sahibi bir Sportif Direktör ve aynı doğrultuda bir Teknik Direktör ile anlaşılması yeni yönetimimizin yapmak zorunda olduğu bir hamledir. Umarız yeni başkanımız Sayın Hilmi Derinel önderliğinde ki yeni yönetimimiz taraftarların kendilerinden beklediği “umut ışığını” söndürecek bir tutumdan kaçınır ve özlediğimiz Kayserispor’u bizlere hediye eder.

KAPALI KALE TARAFTAR GRUBU

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here