KAYSERİSPOR İSTANBUL TARAFTARLAR TOPLULUĞU KASİST’TEN İSTANBUL VE CİVARI İLLERDE YAŞAYAN KAYSERİLİLERE ÖNEMLİ DUYURU

Değerli Hemşehrilerimiz,
Bizler Kayserispor İstanbul Taraftarlar Topluluğu ”KASİST” olarak elimizden geldiğince yıllardır Kayserisporumuzun yanında olmaya çalışıyoruz. Ve hep bu günleri bekledik durduk, sonunda beklediğimiz gün gelip çattı! Şu anda Kayserisporumuz Turkcell Süper Lig’de lider durumda bulunuyor ve üstelik bunu İstanbul takımlarına nazaran kısıtlı bütçelere rağmen başarıyor.

Kasist olarak bizler bundan önce Kayserisporumuzun hem kötü günlerinde hem iyi günlerinde yanında olmaya çalıştık,
yeri geldi İstanbul’da Fenerbahçe-Kayserispor maçında 7-0′lık acı sonuca boyun eğdik ama asla Kayserispor’umuzdan, Kayserililiğimizden vazgeçmedik,
yeri geldi üzerimizde Kayserispor formalarımızla Cevahir’de Galatasaray taraftarları ile tartıştık ama asla Kayserisporluluğumuzdan vazgeçmedik, birbirimize sıkıca sarıldık bir daha ayrılmamak üzere,
yeri geldi Beşiktaş’ı İnönü’de, Fenerbahçe’yi Kadıköy’de bozguna uğrattık sevinçten gözyaşlarına boğulduk,
yeri geldi Bursa’da kupa kaldırdık,

ama hiç pişman olmadık, terk etmedik, biz her zaman Kayserisporumuzun yanındaydık, mutluyduk. Kolay olanı seçip her hangi bir İstanbul Takımı tutmadık. Kendi özümüze, kendimize sahip çıktık sadece Kayserisporlu olduk. Kayserili hemşehrilerimizin sadece Kayserisporlu olması için çalıştık, gayret ettik.
Ve yolumuz uzundu, ancak biz çok hızlı yürüyor adeta koşuyorduk. Üstelik emin adımlarla ilerliyorduk yolumuzda…

Şimdi Kayserisporumuz “lider”, evet yanlış duymadınız. Biz lideriz ve İstanbul’da bu pazar günü çok önemli bir karşılaşmaya çıkacağız. Her zamanki gibi bizler yine orada olacağız, Kayserisporumuzun yanında!
Peki siz?
Evde Ligv’de Galatasaray’ın maçını mı izleyeceksiniz?
Yoksa pazar günü eşiniz ve çocuklarınızı alıp boğazda kahvaltı yaptıktan sonra pikniğe mi gideceksiniz?
Ya da arkadaşlarınızla halı saha maçı mı yapacaksınız?

Boşverin bunları, zaten her hafta sonu yaptığınız şeyler bunlar. Bu hafta değişik bir şey yapın ve memleketinizin takımı Kayserispor’unuza, Kayserisporumuza destek verin. Boyayın çocuğunuzun yüzünü sarı-kırmızıya, giyin sarı-kırmızı t-shirtleri, formaları, takın boynunuza atkıları ve Atatürk Olimpiyat Stadyumu’na maça gelin. Bizleri ve Kayserisporumuzu orada yalnız bırakmayın. Sizler bizim çağrımıza uyun, göreceksiniz pişman olmayacaksınız.
Kayserisporumuzun her attığı golden sonra birbirimize sarılırken ”Kayserililik” duygumuzu iyice pekiştireceğiz, evimize mutlu gideceğiz.
Ve Kayserisporumuz bu haftayı da ”Lider” kapatacak!
Eşinizi, çocuklarınızı, kaynınızı, arkadaşlarınızı, annenizi, babanızı, hatta hiç sevmediğiniz kaynananızı bile maça getirin; getirin ki maçtan sonra size;
”İyi ki getirmişsin beni maça damat, iyi zaman geçirdik, kedi olalı bir fare tuttun” desin.
 
Pazar günü Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda görüşmek üzere…
Her gelmeyen kişi bir boş koltuğa sebebiyet verecektir, gelmeyen Kayserililer şimdiden kınıyoruz. 

İyi ki varsın Kayserisporum!
İyi ki Kayserisporluyum…

“Kayserispor İstanbul Taraftarlar Topluluğu- KASİST”

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here