Kayserispor alt yapıdan yetişen 2002 doğumlu genç file bekçi Doğan Alemdar imzayı attı ve profesyonel oldu. Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor alt yapıdan yeni file bekçisini buldu. Gelecekte kaleyi Doğan Alemdar’a emanet etmek isteyen Kayserispor, artık alt yapından A takıma oyuncu kazandırmak istiyor.

2013 yılında Kayserispor alt yapısında futbola başlayan genç kaleci Doğan Alemdar kısa zamanda adından sıkça söz ettirdi ve A takıma kadar yükselen Doğan, 2020 yılında kadar profesyonel sözleşme imzaladı.

Kayserispor alt yapı kaleci antrenör Hasan Akdoğdu’nun yetiştirdiği ve gelecekte iyi bir kaleci olacağını belirtiği Doğan Alemdar adım adım hedeflerine ilerliyor. Kısa zamanda hedefleri doğrultusunda ilerleyen genç kaleci Doğan Alemdar en büyük hayalini gerçekleştirmenin büyük sevincini yaşıyor.

16 yaşında olmasına 1.89 boyu olan başarılı file bekçi Doğan Alemdar, Kayserispor’un U14, U15,U16 ve U17 takımlarından forma giydi. U17 ve U16 takımlarında forma giyen Doğan Alemdar, A takım kaleci antrenörü Valentin Covaciu göz bebeği.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here