hurma

Kapalı Kale taraftarının dostluk gecesine Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma,Spor yorumcusu Ayhan Baynal,ticketturk yetkilileri,Mehmet Sena Kösedağ ve Doğan Havur katıldı.

Dostluk gecesinde Kayserispor’un maçları ve Kapalı Kale taraftar grubunun tanıtım filmleri izlendi.

Tanıtım filminin ardından Genel Menajer Süleyman Hurma taraftarların sorularını yanıtladı.

Süleyman Hurma Transfer Sorularına İse şöyle yanıt verdi..

Kayseri’de sosyal olarak bir çok eksiklik var.Bir yabancı oyuncu transfer edeceğiniz zaman Şehrinizin sosyal olarak tam olması gerekir.Bir çok futbolcu ile anlaşma noktasına gelmemize rağmen yabancı okulların ve diğer olanakların olmaması nedeni ile transferden vazgeçiliyor.

Şampiyonluğun iki yolu olduğunu söyleyen Hurma

Diğer takımlar gibi 100-150 milyon dolar gibi bir bütçeye sahip olunması gerekir,veya gelecekte çok pahalıya alınacak futbolcuları önceden alarak yanında yabancı oyuncuları monte ederek şampiyonluğun geleceğini ifade etti.

”PARA İÇİN FUTBOLCU SATMAYIZ”

Kayserispor camiası olarak para için futbolcu satmadık.Zorunda kaldığımız için futbolcuları sattık. Gökhan Ünal ve Mehmet topuz transferlerinde kuşatma altına alınmıştık.Sattığımız oyuncu değerinde tekrar oyuncu alamıyoruz.

”NE BARCELONA NE MÜNİH”

Kayserispor’un yeni yapılacak olan tesisleri hakkında konuşan Süleyman Hurma:

Yeni yapılacak olan tesisimiz gerçekten harika olacak. Ne Barcelona’da ne de Bayern Münih’te böyle bir tesis yok.Elimizden geldiği kadar ile Kayserispor’un en iyi olanaklara sahip olması için mücadele ediyoruz.

”YETERİNCE DESTEK GÖREMİYORUZ”

Kayseri’de Kayserisporlular’dan çok İstanbul takımlarının taraftarının olduğunu dile getiren Hurma:

Herkesin bir tane takımı olur.Bir tane dini,bir tane vatanı olur.Kimsenin ikinci bir takımı vatanı veya dini olmaz.

Bilet fiyatlarını 1 Tl’ye indirdiğimiz zaman ve okullara’da dağıttığımız zaman stat doluyor.Stadın Kayserisporlu insanlarla dolması gerekir.Galatasaray,Fenerbahçe,Beşitaş maçlarında stat doluyor ama o gelen insanlarda İstanbul takımlarını tutan kişiler Kayserispor gol attığı zaman statın sadece bir kısmı ayağa kalkıyor.

Bütün güçlerimizi birleştirirsek Anadolu’dan şampiyon olacak takım Kayserispor olur.

”AMRABAT’I KESİNLİKLE SATMAYACAĞIZ”

Basında çıkan yalan haberlere kimsenin inanmamasını söyleyen Hurma

”Amrabat Kayserispor’un oyuncusudur.Amrabat’ı ne takas yolu ile ne de Para karşılığında satmayacağız.Bu konuda kararımız kesin,kimse Amrabat için kapamıza gelmesin.” dedi.

Altyapı sorumlusu olarak’ta yabancı bir antrenör ile görüştüklerini ifade eden Hurma Alt yapıya çok önem verdiklerini ve Altyapıdan A Takıma çıkacak futbolcuların oldugunu dile getirdi.

Son olarak Store konusunda açıklama yapan Hurma

”Türkiye’de ilk mağazayı Trabzon’da ben açtım.Store açılması kolay bir durum değil.En az 3 mağaza açılması gerekir ve 200-250 farklı ürünün yapılması gerekir.

Biz araştırma yaptığımız zaman çok düşük bir verim aldık.Eğer Store yapılacaksa Kayseri şehrine yakışan store olmalıdır.”

Herkesin gelip geçici olduğunu ifade eden Bu takım Kayseri’nin sonucu değil kulübü sahiplenin dedi.

Süleyman Hurma; Diame’nin tranfseri içinse şu açıklamayı bulundu.
Hiç bir takım bizim elimizden biz istemedikten sonra futbolcu alamaz dedi.

Daha sonra Kayserispor.org sitesinin sahibi Ayhan Baynal kürsüye çıkarak Kayserispor ve Kayserispor taraftarları hakkında bilgiler verdi.Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş gibi takımların UEFA kriterleri ile sıkıntılı bir dönem beklediğini ama Kayserispor’un bu konuda hazır olduğunu belirtti.

Konuşmaların ardından Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma’ya,Sporkolik Proğramına,Mehmet Sena Kösedağ’a ve ticketturk yetkililerini plaket verildi.

Abdulkadir Paslıoğlu
www.kayserinews.com

 

ayhanbaynal

 

hurma

ticket

dogan-havur

sena-kosedag

pasta

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here