Web Analytics
Kayserispor Mensah'ı Beşiktaş'a Kiraladı.
Kayserispor, Bernard Mensah'ı Transfer opsiyonu Beşiktaş'ta olmak şartı ile 2 yıllığını kiralık olarak verdi.

Beşiktaş, Kayserispor'dan Bernard Mensah ile resmi sözleşme imzaladı. Mensah'ın menajeri oyuncunun imza attığı andan fotoğraf paylaştı. Siyah-beyazlılar, transferi Galatasaray'a gönderme yaparak saat 19.05'te duyurdu. 

Mensah'ın hazırlanan videoda

 "Evin camından dışarı baktığımda bir otoyol görmek bana göre değildi. Benim evim deniz kenarında olmalıydı. Benim evim Beşiktaş." 

ifadelerini kullanması da dikkat çekti.

İşte o paylaşım:

https://twitter.com/BesiktasEnglish/status/1295391185121443854

İlk Sözler: Burada olmak gurur verici

Mensah, BJK TV'ye yaptığı açıklamada, transferinden dolayı mutluluğunu dile getirerek, "Beşiktaş gibi büyük bir kulüpte olmak çok güzel bir şey. Böyle bir kulübün parçası olmak gurur verici. Buraya gelmek her zaman hayalimdi. Bana olan ilgi de doğru yerde bulunduğumu gösteriyor." ifadelerini kullandı.

Ganalı futbolcu, takım arkadaşlarının kendisine son derece yardımcı olduğunu belirtti.

UEFA Şampiyonlar Ligi 2. eleme turundaki PAOK maçını da değerlendiren 25 yaşındaki futbolcu,

  "Hayalimiz bu maçı kazanmak ve daha sonra grup aşamasına kalmak. Şampiyonlar Ligi'nde oynamak her futbolcunun hayalidir. Bizim de ortak hayalimiz bu yönde. Taraftarımız çok özel. Her şeyin iyisini hak ediyorlar. Bana gösterdikleri ilgiden dolayı da minnettarım. Ben ve takım arkadaşlarım elimizden gelenin en iyisi yaparak onları memnun etmeye çalışacağız." diye konuştu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları