Web Analytics
Ceyhun Gülselam Kayserispor'da
Kayserispor, Galatasaray'dan Ceyhun Gürselam'ı Kiraladı.

Ceyhun Gülselam Kayserispor'da

Kayserispor, Galatasaray'dan Ceyhun Gürselam'ı Kiraladı.

Kayserispor devre arası hazırlıklarını gerçekleştirdiği Antalya kampımızda anlaşmaya vardığımız ve sezon sonuna kadar Galatasaray'dan kiraladığımız futbolcumuz Ceyhun Gülselam ile Genel Menajerimiz Süleyman HURMA, kulübün kamp yaptığımız Susesi Otel'de basın toplantısı düzenledi.

Genel Menajerimiz Süleyman HURMA, burada yaptığı konuşmada, Kayserispor'un lige çok iyi bir kadro ile iddialı bir şekilde başladığını, ancak bu sezon kendilerini sevenler ile taraftarlarımızı biraz üzdüklerini kaydetti. Ligin ilk yarısında bekledikleri sonuçları alamadıklarını ifade eden Hurma, güçlü ve iyi bir kadroya sahip olmamıza rağmen futbolda bu tür şeylerin yaşanabildiğini söyledi.

Hurma, ''Şu an son sıradaki takımın UEFA kupasına katılmak için çok ciddi şansı, beşinci sıradan itibaren de çok ciddi kümede kalma mücadelesi var. Ligde kaybedilmiş ya da kazanılmış çok büyük bir şey yok. Bazı takımların avantajı, bazı takımların da biraz dezavantajı bulunuyor'' dedi.

Daha da güçlenmek için kadromuzda bulunmasını çok istediğimiz Ceyhun Gülselam'ı Galatasaray'dan yarım sezon için kiraladığımızı bildiren Hurma, bu süreçte emeği geçenlere teşekkür etti. Hurma, ligin ikinci yarısında benzer şanssızlıkları yaşamayacağımızı ve olmamız gereken yerde olacağımıza inandığımızı dile getirdi.

Galatasaray'dan sezon sonuna kadar kiralanan futbolcu Ceyhun Gülselam ise büyük bir kulübe geldiği için mutluluk duyduğunu söyledi. Kayserispor'un UEFA Kupası'na katılmak gibi önceden belirlediği bir hedefi olduğuna dikkati çeken Ceyhun, ''Daha bir şey kaybetmedik. O hedefe ulaşmak için takım olarak elimizden geleni yapacağız. İnşallah o hedefe takım olarak ulaşırız.'', dedi.

Bu süreçte hem idmanlarda hem de maçlarda kendisini geliştirmek ve kanıtlamak için iyi bir fırsat elde ettiğini belirten Gülselam, elinden geleni her zaman yapacağını söyledi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları