*BU NEYİN HESABI ?

Ne tadımız kaldı ne tuzumuz.. Ligde ne üst sıralar için mücadele veriyoruz, nede de alttaki takımlar gibi küme düşmemeye oynuyoruz.. Belki bazıları için bu iyi olabilir.. Ama şahsen ben hiç öyle düşünmüyorum.. Zaten sezon başından beri düşünmedim de..
Küme düşmemeye oynamak elbette iyi..
Ancak bu kadro ile zaten öyle bir durumda olamazsınız ki..
Ne yazık ki, bu kadro ile olmamız gereken yerde değiliz..
Aynı zamanda bu kadro ile Kayserispor’dan 3 gol yiyecek ekip olmadığımız gibi..
Haftalardır galibiyete hasret kalan, galip gelse bile 1- 2 golden fazla atamayan, üstelik geçen hafta Trabzon’dan 4 gol yiyen, ligin ilk yarısında kazandığı 3-0’lık Hacettepe maçından sonra bu skora hasret kalan bir Kayseri’ye karşı bu kadar çaresiz olmamamız gerektiği gibi..
Yavan bir oyun, yavan bir skor…
Doğrusu bu sonuç canımızı sıktı..
Yeni teknik direktörümüzü canı ne kadar sıkılır bilmem ama bizim canımızın sıkıldığı kadar, kafamızı bozan şey, şimdiden bazı oyuncu tercihlerinde kafamızı karıştıran düşünceyi sahaya sürmesi..
Madem işi boşverdiler, o zaman işe şu kaleden başlasalar olmazmıydı acaba.. Mahmut da çıksa bu kadar gol yemezmiydi ?
Önümüzdeki sezon gönderilmesi düşünenlerin hala forma şansı bulması, neyin hesabıdır anlamakta zorluk çekiyoruz.. Jose hocamıza biz soramıyoruz ama herhalde yetkililer soracaktır.. Eğer kafasında önümüzdeki sezon kalede Murat yatıyorsa şimdiden bilelim..Erman Özgür, Mehmet Yozgatlı gibi isimler önümüzdeki sezon olacaksa, bunu bizim gibi taraftarın da bilme hakkı olduğunu sanıyorum..

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here