Silviu Lung: "5 yılın ardından veda zamanı geldi.Kayserispor taraftarlarına verdikleri destekten, misafirperverlikten ve nezaketi için teşekkür ediyorum.Kendimi evimde gibi hissettirdiğiniz için teşekkür ederim.Gelecekte kulübe büyük başarılar diliyorum"
![](https://kayserispor.org/upload/media/entries/2022-07/15/7670-entry-0-1657908848.jpg)
Silviu Lung: "5 yılın ardından veda zamanı geldi.Kayserispor taraftarlarına verdikleri destekten, misafirperverlikten ve nezaketi için teşekkür ediyorum.Kendimi evimde gibi hissettirdiğiniz için teşekkür ederim.Gelecekte kulübe büyük başarılar diliyorum"
Facebook Yorumları