Ukrayna’da 21 Temmuz – 02 Ağustos 2009 tarihleri arasında yapılacak U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri’ne katılacak olan U19 (01.01.1990) Genç Milli Takımımız’ın aday kadrosu açıklandı.  Sorumluluğunu Müfit Erkasap, Teknik Direktörlüğünü Ogün Temizkanoğlu’nun yaptığı U19 Milli Takımı 13 Temmuz 2009 Pazartesi günü saat 18.00’de TFF Riva Milli Takımlar Tesisleri’nde toplancak.
U19 Milli Takımı aday kadrosu şöyle;

 

1.    Murat AKÇA                                                        Galatasaray A.Ş.
2.    Emirhan ERGÜN                                                Galatasaray A.Ş.
3.    Çetin GÜNGÖR                                                  Galatasaray A.Ş.
4.    Sinan OSMANOĞLU                                          Galatasaray A.Ş.
5.    Fatih Serkan KURTULUŞ                                   Galatasaray A.Ş.
6.    Eren ALBAYRAK                                                Bursaspor
7.    Serdar AZİZ                                                         Bursaspor
8.    Sercan YILDIRIM                                                Bursaspor
9.    Umut SÖZEN                                                     Ankaraspor A.Ş.
10. Özgür ÇEK                                                       Ankaraspor A.Ş.
11. Necip UYSAL                                                    Beşiktaş A.Ş.
12. Rıdvan ŞİMŞEK                                                Beşiktaş A.Ş.
13. Metin UÇAR                                                      Gençlerbirliği
14. Soner AYDOĞDU                                             Gençlerbirliği
15. Furkan ÖZCAL                                                  Kayserispor
16. Bayram OLGUN                                                MKE Ankaragücü
17. Uğur PARLAK                                                    Dardanelspor A.Ş.
18. Tunay TORUN                                                   Hamburger SV
19. Onur AYIK                                                          SV Werder Bremen

 

 
U19 Milli Takımı Antrenman Programı şöyle;
RİVA
14 Temmuz 2009 Saat: 10.30 ve 17.30
15 Temmuz 2009  Saat: 10.30 ve 17.30
16 Temmuz 2009  Saat: 10.30 ve 17.30 
UKRAYNA 
17 Temmuz 2009  Saat: 17.30 
18 Temmuz 2009  Saat: 10.30 ve 18.00
19 Temmuz 2009  Saat: 17.30
20 Temmuz 2009 Saat: 17.30
22 Temmuz 2009  Saat: 17.30
23 Temmuz 2009  Saat: 11.00
25 Temmuz 2009  Saat: 17.30 
26 Temmuz 2009  Saat: 11.00

Karşılaşma programı şöyle;

 

Tarih-Saat

 
Saat
Grup
1. Takım
2. Takım
Stat
21.07.2009
17.00
A
İngiltere
İsviçre
Metalurg, Donetsk
21.07.2009
18.00
B
Fransa
Sırbistan
Zapadnji, Mariupol
21.07.2009
19.00
A
Ukrayna
Slovenya
RSC Olympiyskiy Stadium, Donetsk
21.07.2009
20.30
B
Türkiye
İspanya
Illychivets, Mariupol
24.07.2009
16.30
B
Fransa
Türkiye
Zapadnji, Mariupol
24.07.2009
17.00
A
Slovenya
İsviçre
Metalurg, Donetsk
24.07.2009
18.30
B
Sırbistan
İspanya
Illychivets, Mariupol
24.07.2009
19.30
A
Ukrayna

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here