Kayserispor Başkanı Erol Bedir

Kayserispor taraftarlarının kale arkası kombine bilet fiyatlarının yüksekleğinden dolayı başkana isteklerini sunmuştu.
Başkan Erol Bedir gerekeni yaptı ve  50 TL’ye indir.

Yapılan açıklama aşağıda;

2017-18 futbol sezonu için kurmaya çalıştığımız takım ve yaptığımız transferler hepinizce bilinmektedir.
Ligde ses getiren ve hedefleri olan bir takım olabilmek için sadece transferin yetmeyeceği de göz ardı edilmemelidir.
Arzuladığımız hedeflere ulaşmak için;güçlü bir yönetim,iyi bir teknik heyet kaliteli bir kadro ve her şart altında takımını destekleyen yoğun bir TARAFTAR desteğinin olması gerektiğinin de bilincindeyiz.
Bu itibarla;
8 Temmuz Cumartesi günü resmi sitemizde açıklanan sezonluk kombine ve loca fiyatları taraftarımızın değerlendirilmesine sunulmuş olup,ağırlıklı olarak fiyatlar olumlu karşılanmıştır.
Ancak,
Bazı taraftarlarımızın ekonomik durumları ve passolig kart fiyatları (yaklaşık 18 TL ) da dikkate alınarak revize edilmiş , kombine fiyatları:
Her iki kale arkaları üst: 50 TL
Her iki kale arkaları alt: 100 TL
olarak revize edilmiştir. Ayrıca ihtiyaç halinde GÜNEY ÜST tribünü de satışa sunulacaktır. Maça gelmek isteyen ve ekonomik nedenlerle maça gelemeyen bir tek taraftar bile bırakmamak niyetindeyiz. Ekonomik sıkıntısı nedeniyle maça gelemeyen taraftarlarımızın kulübümüze müracaatları halinde kendilerine ayrıca yardımcı olunacaktır.
Yönetim olarak inancımız şudur ki;
YÖNETİM-KADRO-TARAFTAR üçlüsünden herhangi birindeki eksiklik bizi başarıya götüremez. Bu düşüncemizin büyük taraftarımızca da bilinmesini ve her türlü sıkıntı veya düşüncelerini doğrudan kulüp yetkililerimizle paylaşmalarını rica ediyor,az da olsa “hangi kararı alırsak alalım” tenkit edebilecekleri de saygıyla karşılıyorum.
Sevgilerimle…..
Dr.Erol BEDİR
KAYSERİSPOR BAŞKANI

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here