Erman Toroğlu’nun Sabah Gazetesindeki Köşe Yazısında;
“İlk yarının son 10 dakikası hariç maçın direksiyonu Kayserispor’un elindeydi. Hep topa basarak, adama oynayarak oyuna çıktılar ve çok başarılı oldular. Ne zaman golü yediler? Topu ileri vurduklarında… Mehmet Topal’ın attığı gol de öyle bir pozisyondan geldi. Pozisyonun hazırlanışı yok.
Kayserili oyuncudan geliyor top.
Peki Fenerbahçe’nin durumu ne?
Bir tık yukarı çıkabilseler, farklı yerlere gelecekler. Ama hep bir yerlerde takılıyorlar. Kafasını önüne eğip işini yapan futbolcu adedi dün gece azdı. Volkan Demirel, basketbol maçında ellerini kollarını kaldırıp da sağa sola “İşte böyle, her sene böyle” diye bağırıyor ama, 30-35 metreden vurulan topları da “İşte böyle, her sene böyle” deyip içeri alıyor.
“Ligin ilk yarısında Kayserispor’un üzerinde ölü toprağı vardı. Ama dün gece baktım, pırıl pırıl futbol oynuyorlar. Mutlak Sergen’in de bunda payı büyük… İnşallah Kayserispor bu temposuyla devam eder ve ligde alt sıralardan kurtulur.”
“Büyük takımlarımız “10 numara, 10 numara” deyip, stoperlere 7’şer, 8’er milyon Euro verirken, Kayserispor gidip Lawal’ı alıyor. Lawal dün gece orkestra şefi gibi takımı idare etti. Ama şu var; dün Kayserispor bir bütün olarak oynadı.
Hakem kötü maç idare etmedi. Ama devamlı bir hata yapıyor. Futbolcuların oyun alanlarına tecavüz ediyor. Görüş alanlarını kapatıyor. Futbolcular hem rakipten top çalmaya çalışıyor hem de hakemden.”

Yazının Tamamını okumak için;

Kaynak: http://www.sabah.com.tr/yazarlar/spor/toroglu/2017/01/30/aziz-yildirim-kasindi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here