Yolspor ile Ağırnas Şimşekspor arasındaki A Gençler baraj ikinci maçında olaylar çıktı
ÇİRKİNLİKLER DİZ BOYU !
A Gençler Liginde sezonu şampiyon olarak kapatarak ilimizin A Gençler gruplarında temsilcisi olmayı başaran Talasgücü Belediyespor ve Pansu Şekerspor’dan sonra üçüncü ekibi belirlemek için Yolspor ile Ağırnas Şimşekspor oynanan baraj ikinci maçında sahalarımızda görmek istemediğimiz türden çirkinlikler yaşandı.
Cumartesi günü Sümer Stadı’nda oynanan ilk maçı 2-1 kazanan Ağırnas Şimşekspor, ertesi günkü maçı Yolspor önünde 2-0 kaybetti ve karşılaşmanın bitiş düdüğü ile birlikte saha ana baba gününe döndü.
Hakem Serkan Sarıkaya’nın oyunun son anlarında kırmızı kartla saha dışına gönderdiği Yolsporlu Serkan’ın yaptığı çirkin bir hareket sinirlerin gerilmesine neden oldu. İki takımın oyuncuları tekme- tokat birbirlerine girdi. Birbirlerinin gırtlağına sarılanlar, küfür edenler, aldığı darbe ile yere yuvarlananlar oldu.
Olaya müdahale eden Güvenlik güçleri ile yöneticiler durumu zor yatıştırırken, her iki takımın oyuncularından birçoğunun lisansına el konuldu.
Sümer Stadı 1 No.lu Saha’da oynanan ve Yolspor’un 2-0 galibiyetiyle noktalanan bu karşılaşmada çıkan olaylar, tüm spor kamuoyunun tepkisini aldı.
 
( Haber- Foto : Bekir DEMİRAĞ )
Kayseri Tempo Gazetesi )

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here