Culio ve Ceyhun’dan samimi açıklamalar

 

Juan Culio ve Ceyhun Gülselam, Galatasaray Tv’de katıldıkları televizyon programında önümüzdeki sezon hakkında beklentilerini ve Galatasaray’da yaşanan değişim sürecini değerlendirdiler.

 

Galatasaraylı Futbolcular Juan Culio ve Ceyhun Gülselam, Galatasaray Televizyonu’nda Yayınlanan Futbol Dosyası Programına Konuk Oldu.

Arjantinli futbolcu Culio, uyum sorununu atlattığını ve önümüzdeki sezon Sarı-Kırmızılı taraftarları mutlu etmek istediklerini belirtirken yeni transfer Ceyhun ise Galatasaray’ı tercih etmekle doğru bir seçim yaptığını belirtti. İşte iki futbolcunu katıldıkları programda yaptığı açıklamalardan bazı satırbaşları:

 ceyhun-gulselam

Culio ile başlayalım. Yeni bir sezon yeni bir heyecan. Pazartesiden itibaren günde çift çalışmayla ayaklar topa değdi. Koşu, sağlık kontrolleri derken, yeni bir sezon, beyaz bir sayfanın açıldığı dönemde yeniliklerle ilgili neler söylemek istiyorum Emmanuel Culio?

Culio: “Sizin de belirttiğiniz gibi yeni dönemi açtık. Yeni bir sayfa açtık. Yeni oyuncularımızla, yeni teknik direktörümüzle yeni bir sayfa açıldı Pazartesi gününden itibaren. Galatasaray’ın amacı her zamanki gibi şampiyon olmaktır. Bu sene bu kadroyla beraber, en iyi şekilde hazırlanıp, çalışarak hedefe doğru yürümek istiyoruz.”

 

Hemen Ceyhun’a da hayırlı olsun diyelim. Yeni sezonda yeni bir forma giyeceksin. Tekrardan hoş geldin Galatasaray ailesine. Galatasaray’da ilk hafta senin adına nasıl geçti?

Ceyhun: “Buraya geldiğim için çok mutluyum. Dediğiniz gibi 5 günü arkamızda bıraktık. Arkadaşlarımın çoğunu milli takımdan tanıyordum. Kulübün içine girince arkadaşlığın üst düzeyde olduğu bir takım gördüm. Dediğim gibi çok mutluyum. İnşallah başarılı olurum.”

 

Herkesin beklentisi yüksek. Yeni bir teknik kadro geldi. Yeni transferler ki sen de bunlardan birisin. Yeni isimler aranıza katılacak. Teknik anlamda konuşalım biraz da. Fatih Terim ismi hiç kuşkusuz bütün futbolseverleri heyecanlandıran bir kişilik ama senin adına daha özel bir kişi çünkü çok erken bir yaşta Almanya’da ilgi odağı bir futbolcu değilken bile seni ümit milli takıma ve Türkiye A Milli Takımı’na çağıran bir isimdi Fatih Terim. Fatih Terim ile ilişkilerinden ve buraya gelmendeki etkisinden söz eder misin seyircilerimize?

“TERİM’E ÇOK ŞEY BORÇLUYUM” Ceyhun: “Dediğiniz gibi ben Almanya’nın 3. Ligi’nde oynarken Fatih Hocam beni a milli takıma seçti. Daha önce zaten Ümit Hoca da ümit milli takımdan hocamdı. Dediğim gibi ben Fatih Hocama çok şey borçluyum. Her seferinde bana inandı. Oynamadığım halde de beni a milli takıma çağırmıştı. Ben de burada kendimi geliştirip, elimden geleni her seferinde verip, başarılı olacağımı düşünüyorum Fatih Hocamı mahcup etmemek için.”

 

Hemen Culio’ya Fatih Terim ismini soralım. Çünkü geldiğinde Fatih Hoca yoktu ama artık Culio’nun bu döneminde Fatih Terim’le çalışma imkanı bulacak. Arkadaşlarından neler duydu, seyircilerimize neler söylemek ister?

Culio: “Kendisiyle ilgili çok olumlu yorumlar duydum. Kendisi daha önceden de bildiğim bir isim ve ekstradan da çok olumlu yorumlar aldığım bir isim. Çalışmayı çok seven bir isim. Önceki cevabımda da belirttiğim gibi Fatih Hocamızla beraber Galatasaray’ın tek amacı olan şampiyonluk için elimizden geleni yapacağız.”

 

Bu sene kuşkusuz çok büyük rekabet de olacak. Hem kendi oynadığı mevkide hem orta sahada yeni oyuncuların gelmesiyle aradan bazı isimler gelebilir. Culio saha içi forma rekabetiyle ilgili neler düşünüyor?

“Elimden geleni yapacağım”

Culio: “Galatasaray kulübü çok büyük bir camia ve çok önemli bir futbolcu topluluğuna sahip. Sizin de belirttiğiniz gibi mutlaka aramıza yeni katılanlar da olacaktır o yüzden her pozisyonda çok büyük bir forma rekabeti olacak. Ancak buraya geliyorsanız buna hazırlıklı olmalısınız. Daha önce de yaptığım gibi bu sene de aynı şekilde oynadığım süre boyunca forma bulmak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Formayı kazanmak için elimden gelen maksimum çabayı göstereceğim çünkü Galatasaray’da kimsenin forması garanti değil ama ne olursa olsun, kim oynarsa oynasın, Galatasaray Camiası’nın her zaman için hedefi şampiyonluktur. İkincilik,

üçüncülük bir başarı sayılamaz. Gedef şampiyonluktur o yüzden kim oynarsa oynasın bu amaç uğrunda mücadele etmesi, bu amaç uğruna savaşması gerekiyor.”

 

Aynı soruyu Ceyhun’a da yönelteyim. Çünkü farklı özellikleri olan bir futbolcusun. Zaman zaman stoperde oynadığın oluyor ancak asıl kendini ifade ettiğin mevki ortasaha. Bu anlamda yeni sezonda neler bekliyorsun. Kendi performansından ve takım içi rekabetten?

Ceyhun: “Öncelikle tabi ki büyük kulüplerde, hele de Galatasaray gibi büyük bir camiada rekabet normaldir. Burada üst düzey futbolcular olması da gayet normaldir. Bu sebeple demin de dediğim gibi formayı almak için antrenmanlarda olsun, maçlarda olsun elimden geleni yapacağım. Orta sahada ya da stoperde oynamam fark etmiyor. Önemli olan hocamızın kararıdır. Umarım kendimi geliştirip formayı alırım.”

 

Altyapıda oynadığın dönemlerde hangi mevkiideydin?

Ceyhun: “Ben forvet olarak başlamıştım ondan sonra yavaş yavaş defansa geçtim.”

 

Her yönünde senin bu kimliğini görebiliyoruz.

Ceyhun: “Aynen öyle. Milli takımda ve kendi takımımda da stoper olarak oynadım ama uzun süre orta sahada oynadım.”

 

Biraz da dışarıdan bir gözle Galatasaray’ın geçen yılını değerlendirir misin?

“ÜÇÜNCÜLÜK VEYA DÖRDÜNCÜLÜK BAŞARI DEĞİL” Ceyhun: “O zaman Trabzonspor’da oynuyordum dolayısıyla diğer takımlar bizi fazla ilgilendirmiyordu. Galatasaray kötü bir sezon geçirdi. Culio’nun da dediği gibi üçüncülük veya dördüncülük Galatasaray için bir başarı değil. Umuyorum bu sene daha iyi futbol oynayıp, hedeflerimize ulaşırız.”

 

Tabi ki herkesin beklentisi bu yönde olacak. Söz hazır geçen sezondan açılmışken Culio’ya soralım; Galatasaray’ın kötü bir kadrosu yoktu ve herkes bunda hemfikirdi. Teknik anlamda olsun, futbolcular anlamında olsun kaliteli isimlerin bir araya geldiği bir takımdı. Ancak Galatasaray bir türlü saha içinde bunu sonuca yansıtamayan bir periyodu geride bıraktı. Bunun sebeplerini, kendi kendine düşündüğünde nasıl çıkarımlar yaptı, bu seyircilerimizle paylaşabilir mi?

Culio: “Günümüz futbolunda artık 90 dakika boyunca son düdüğe kadar kesinlikle konsantre olmanız gerekiyor. Konsantrasyon seviyenizi devamlı yüzde 100’de tutmanız gerekiyor. Geçtiğimiz sezona baktığımızda birçok maçı hep bu nedenle kaybettik. Son 5-10 dakikada çok sayıda maç kaybettik. Şu an aklıma gelen maçlardan bir tanesi Fenerbahçe maçı ve birçok maç daha var bu şekilde kaybettiğimiz. Artık bu tip konsantrasyon kayıplarını kesinlikle günümüz futbolu kabul etmiyor. Diğer bir sebep de şanssızlık diye düşünüyorum. Geçen sene iyi bir kadromuz vardı ve her şey iyiydi ama şans faktörü ve konsantrasyon üst seviyede değildi o yüzden bu iki sebebi sayabilirim. Ama artık demin de belirttiğim gibi yeni bir sayfa açtık, yeni bir sezon… Bunlar bize hep tecrübe oldu o yüzden bu sene bu tecrübeler bu yıl bize olumlu yansıyacaktır diye düşünüyorum.”

 

Buradaki çalışmalar başlamadan tatile çıkma fırsatı buldu mu? Buraya gelmeden önce neler yaptı biraz anlatabilir mi?

Culio: “Tatilimi ailemle birlikte ülkemde geçirdim. Çok güzel zamanlar geçirdim. Galatasaray zamiası şampiyonluk yaşaması gereken bir camia o sebeple yeni sezon için kendimi şarj ettim diyebilirim. Enerji depoladım. O yüzden tatilim gayet verimli geçti.”

 

Ceyhun sana da tatilini soralım. İstanbul’a gelmeden kısa bir tatil yapma imkanı buldun sanırım. Sezonun yorgunluğunu atmış olman gerekiyor.

Ceyhun: “Evet, attım. Ben zaten A2 milli takımına da katıldım. 6 Haziran’a kadar milli takımlaydım. Daha sonra İspanya’ya gittim ama tatilimi yarıda bırakıp imza için İstanbul’a geldim. Ondan sonra tekrar İspanya’ya gittim. Ailemle geçirdim tatilimi ve çok güzel zaman geçirdim.”

 

Yeni sezona hazır mısın?

Ceyhun:” Hazırım.”

 

Ceyhun biraz da imza sürecinden bahsedelim mi? Galatasaray’la adın ilk anılmaya başladığında neler düşünüyordun? Heyecanını ve o süreci bizimle paylaşır mısın?

Ceyhun: “Zaten kışın da ismim gazetelerde Galatasaray ile anılmıştı. Tabi her futbolcunun hayali Galatasaray’da oynamaktır ve ben de çok mutluydum. Çünkü bu gurur verici bir şeydi. Zaten ben de hemen evet dedim. “

 

Fazla tereddüt yaşamadan tercihi kabul ettin yani.

Ceyhun: “Aynen”

 

Fatih Terim’in şu ana kadar ki yaptırdığı idmanlar genellikle kondisyon ağırlıklı oldu. daha sonra kuşkusuz teknik ve taktik ağırlıklı antrenmanlara başlayacaksınız. Fatih Hoca’nın oyun anlayışının hücumu ne kadar seven bir mantalite olduğunu biliyoruz. Culio da kuşkusuz bunları duymuştur. Bu anlamda Culio’nun da oyun anlayışıyla aynı paralellikte konuşursak yeni sezondaki oyun formatıyla ilgili neler söyleyebilir bize?

 

Culio: “Sizin de belirttiğiniz gibi daha çok hücumu düşünen, hücuma yönelik bir anlayışım var. Teknik direktörümüz Fatih Terim’in de bu şekilde bir anlayışa sahip olması beni çok mutlu ediyor. Zaten Galatasaray gibi büyük bir takımın da devam hücumu düşünmesi gerekiyor. Ama artık günümüz futbolunda sadece hücum yok, kaybettiğiniz topun arkasına geçmeniz, o topu geri kazanmanız gerekiyor. O yüzden bunları yaptığımız zaman hocamızın da dediklerine uyduktan sonra bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. İyi maçlar çıkaracağımızı düşünüyorum.”

 

Ligimizi artık tanıdın. Yarım sezon forma giydin. Bu durum sezona daha iyi bir başlangıç yapmasını sağlar mı? “LİG ÇOK ZOR VE KALİTELİ”

Culio: “Spor Toto Süper Lig’i artık daha iyi tanıyorum. Çok zor ve kaliteli bir lig. Rekabetin ve mücadelenin en üst seviyede yaşandığı bir lig. Diğer takımlar da oldukça iyi hazırlanıp, iyi mücadele ediyorlar maç boyunca. Benim de tecrübelerim umarım olumlu şekilde yansır. Hem bireysel anlamda hem de takım olarak iyi bir sezon geçiririz”

.

Romanya’dayken kafanda canlananla yaşadıkların ne kadar örtüştü? Ligimizin çok sert olduğu söyleniyor. Özellikle yabancı oyuncuların en çok şikayet ettikleri konu savunma oyuncularının topa sertlikten ziyade rakibe karşı sert oynamaları. Bu da futbolun kalitesini zaman zaman vasatın altına çekiyor. Bu konulara katılır mısın?

Culio: “Türkiye Ligi çok sert geçiyor ve çok zor bir lig. Mücadelenin çok yüksek olduğu bir lig. Sonuçta futbol oynarken bu tip müdahale ve mücadelelere hazırlıklı olmak zorundasınız. Bu tip mücadelelere hazırlıklı değilseniz başka bir sporla ilgilenmeniz gerekiyor. Futbolun içine girdiğiniz zaman bu tip darbelere hazırlıklı olmanız gerekiyor. Romanya’yla kıyasladığımda Türkiye Ligi daha süratli ve çabuk oynanan bir lig.”

 

Ligimizin bu sertliğini zaman zaman defansif yönde oynayan bir oyuncu olarak sen nasıl değerlendirirsin? Alt yapısını Almanya’da almış bir oyuncu olarak kıyasladığında Türkiye’de ligin biraz sert geçtiğini ve zeminlerle alakalı bazı problemler yaşandığını söyleyebilir miyiz? Yoksa bu biraz da futbolcuların oynama alışkanlıklarından mı kaynaklanıyor.

Ceyhun:” Ben zaten sert oynamayı seven bir futbolcuyum. Ondan dolayı ben şikayetçi olamam. “

 

Bizim ligimiz bu konuda biraz İtalya Ligi Serie A’ya benzetiliyor. Katılıyor musun buna?

Ceyhun: “Bence Türkiye Ligi üst düzey ve en iyi ligler arasında bulunuyor. Bence oldukça kaliteli. Ben diğer liglere benzetmiyorum. Ben de burada forma giymekten çok memnunum. “

 

Türk Telekom Arena’da seyircisiz bir maçta forma giydin. Şimdi ambiyans senin adına çok farklı olacak. Ev sahibi olarak yeni bir sezonda oraya adım atacaksın. Bu da seni heyecanlandıran unsurlardan biridir herhalde… “İLK MAÇI HEYECANLA BEKLİYORUM”

Ceyhun: “Ben de ilk maçı heyecanla bekliyorum. Açıkçası Trabzonspor’da oynarken seyircisiz oynayacağımız için çok üzülmüştüm. Çoğu kişi bu durumun avantaj olacağını düşünüyordu. Ama benim için fark eden bir şey yok. Ben taraftarın önünde oynamayı seven bir futbolcuyum. O yüzden bu duruma çok üzülmüştüm. Çok heyecanlıyım ve ilk maçı dört gözle bekliyorum. ”

 

Türk Telekom Arena’da geçtiğimiz sezon bazı maçlarda atmosfer çok üst düzeydeydi. Ama sonuçlarla paralel bazı maçlarda taraftarın ilgisiz olduğunu da gördük. Cezalardan dolayı seyircisiz oynanan müsabakalar oldu. Bu sene bunların hiç yaşanmamasını arzu ediyoruz. Bu güzel ambiyans ve zeminle ilgili düşüncelerin nelerdir? “BU KADAR ATEŞLİ OLDUKLARINI BİLMİYORDUM”

Culio: “Türkiye’ye, Galatasaray’a geldiğimde beni en çok şaşırtan taraftar faktörü oldu zaten. Bu kadar ateşli bir taraftar grubunu beklemiyordum. Biliyorsunuz geçen sene çok başarılı bir sezon geçirmedik. Kötü bir sezon geçirdik, ama ona rağmen 90 dakika arkamızda olan, devamlı bizi destekleyen bir taraftar grubu vardı. bu bir futbolcu için çok önemlidir. Belki futbol oynarken saha içinde en önemli faktörlerden biri budur. Kesinlikle taraftarınızı arkanızda hissetmek, onlarla beraber hareket etmek çok önemlidir. Takım kötü giderken bile böyle bir destek verdiler. Takım iyi gittiği zaman, bu sezon iyi şeyler yapıldığı zaman neler olur hayal bile edemiyorum. Geçen sene onları birazcık üzdük, bu sene onları kesinlikle sevindirmemiz gerekiyor. ”

 

Özel hayatında taraftarın etkisini nasıl buluyorsun? Büyük bir kulüpte forma giyiyorsun.

Culio: “Tabi ki böyle bir camiada oynadığınız zaman sokağa çıkar çıkmaz bir ilginin gelmesi normal. Burada da bunu bir yere çıktığım, yemek yemeye gittiğim zaman fazlasıyla yaşıyorum, taraftarın olumlu tepkileriyle karşılaşıyorum. Fotoğraf çektirmek, imza almak isteyenlerle karşılaşıyorum. Ama gerçekten eğitimli bir taraftar ve halkın olduğunu düşünüyorum. Özel hayata saygı duyuyorlar, bir yere gittiğim, ailemle beraber yemek yediğim zaman bekleyip, uygun olduğumda ilgi gösteriyorlar. Bu benim için önemli tabi ki. Ailem burada çok mutlu, İstanbul’da olduğum için inanılmaz mutluyum. Bir futbolcu için ailesinin mutluluğu çok önemli. Eşim de, iki kızım da çok mutlu. O yüzden İstanbul’da olmaktan hem çok büyük gurur duyuyorum, hem de çok büyük haz alıyorum.”

 

Cümlelerinden anladığım kadarıyla artık adaptasyonla ilgili hiçbir sorun kalmamış gibi görünüyor.

Culio: “Yabancı bir futbolcunun buraya geldiği zaman adaptasyon sürecinin en önemli yanı ailesinin durumu. Ailesi buraya ne kadar çabuk adapte olursa, futbolcuya o kadar olumlu şekilde yansıyor. İstanbul çok güzel bir şehir, öğrenilecek birçok şey, gezilecek birçok yer var. Mükemmel bir şehir. Ailem buraya adapte oldu, eşim çok mutlu, çocuklarım okula gidiyorlar, çok mutlular ‘’Adaptasyon dönemi yüzde 100 bitti’’ denilmez belki ama en önemli safhasını geride bıraktık. Her geçen gün de daha iyiye gittiğini düşünüyorum.”

 

Ceyhun senin İstanbul’da iletişimin, diyaloğun nasıl?

Ceyhun: “Ben zaten izin günlerimde sık sık İstanbul’a geliyordum. Yabancı değilim. Sakaryalı olduğum için de yakındım. O yüzden burada bir sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum. “

 

İçinde bulunduğumuz Metin Oktay Tesisleri’ni görme imkanı buldun. Buranın havası çok farklıdır. Neler söylemek istersin? “TESİSLERİ ÇOK BEĞENİYORUM”

Ceyhun: “Hemen Florya’dan bir ev bulduk. Çok beğeniyorum bu tesisi. Umuyorum başarılı bir sezon geçiririz. Zaten kulübümüze de bu yak

ışır.”

 

Bu sene Galatasaray için sadece lige odaklanılacak bir sezon olacak. Galatasaray’ın şampiyonluk için mücadele edeceği rakipler bir yandan da çift kulvarda ilerleyecekler. Bu Galatasaray için ligdeki konsantrasyon açısından daha büyük bir avantaj oluşturacak mı?

Culio: “Tabi ki bir avantaj sağlayabilir. Rakiplerimize baktığımızda Avrupa’da oynayacaklar, Türkiye Ligi ve bunun haricinde bir de Türkiye Kupası mücadelesi var. Bizim sadece kupamız ve ligimiz var. Bu yüzden de maç aralarında biraz daha dinlenme şansı bulacağız. Ama ne olursa olsun konsantrasyon çok önemli. Çok iyi bir şekilde hazırlanmamız ve konsantre olmamız gerekiyor. Bu sene her sene olduğu gibi şampiyonluğa en iyi şekilde konsantre olmamız, ligi zirvede bitirmemiz gerekiyor.”

 

Kuşkusuz seni de çok tecrübeli bir futbolcu olarak Avrupa kupalarında oynayamayacak olmak üzüyor, değil mi? “İYİ BİR SEZON GEÇİRMEMİZ LAZIM” Culio: “Tabi ki daha önceki kariyerime baktığınızda, Şampiyonlar Ligi’nde, UEFA’da pek çok Avrupa maçında oynadığımı görebilirsiniz. Orada oynamak çok farklı bir duygu. Avrupa’da oynamayışımız beni kesinlikle üzmüyor. Çünkü Galatasaray gibi çok büyük bir camia için oynuyorum. Bu beni her zaman için çok mutlu ediyor. Avrupa’da oynamak istiyorsak da bu sene iyi bir sezon geçirmemiz lazım. Şampiyon olup Şampiyonlar Ligi’ne gitmemiz gerekiyor. ”

 

Ceyhun Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi bu yıl yok ama son derece önemli özel maçlar oynanacak. Türkiye Ligi’nde zaten kuşkusuz şampiyonluğa odaklı bir futbolcu grubuyla karşı karşıyayız. Yeni arkadaşlarınız da aranıza katılacak. Bu anlamda neler söylemek istersin?

Ceyhun: “Culio’nun dediği gibi en önemlisi konsantrasyon. Bu sezon Avrupa’da oynamadığımız için tüm konsantrasyonumuzu lige vermemiz gerekiyor. Takımımız iyi, takviye gelirse de daha da güçleneceğimizi düşünüyorum. Ama şu anda bile çok iyi bir takımız. Hedefimize ulaşacağımıza eminim, umarım da öyle olur.”

 

Kamp dönemlerinde çeşitli takımlarda forma giydin, bu dönemleri yaşadın. Bu süreç futbolcuları nasıl etkiler, lige hazırlık aşaması ve bundan sonra lige başlangıçla ilgili özellikle biraz kamp, yaz periyodunu sormak istiyorum. Bir futbolcu kademe kademe bireysel güç ve eforlarını nasıl arttırır?

Culio: “Bir futbolcu için fiziksel düzey, fiziksel olarak sezona hazır olmak en önemli nokta tabi ki. Bir hazırlık dönemi geçiriyorsunuz, o hazırlık döneminde fiziksel olarak maksimum düzeye çıkmanız, kendinizi yüzde 100 vermeniz gerekiyor ki o birikimler size bütün sene boyunca yardımcı olsun, birçok maçta oynamanızı sağlasın. O yüzden hazırlık kamplarının bir futbolcu için en önemli noktası fiziksel olarak en iyi noktaya ulaşabilmek.”

 

Ceyhun bu konuda sen neler söylemek istersin? Genç bir futbolcusun ama deneyimlisin de. Defalarca sen de benzer kamplar yaşadın. Sezon başı kendinde dikkat ettiğin neler var? Gücünü mayıs sonuna kadar kullanabilmek için ne tip bireysel çalışmalar yaparsın?

Ceyhun: “Her futbolcunun kendisini çok iyi hazırlaması gerekiyor. Futbolcu kendisini ne kadar iyi hazırlarsa bu dönemde o kadar iyi bir sezon geçirir diye düşünüyorum. Hem sakatlıklardan uzak durma, hem de kondisyon açısından çok önemli bir dönem. Umuyorum bu sene de geçen senelerde olduğu gibi çok iyi bir hazırlık dönemi geçiririm ve takım halinde iyi bir başlangıç yaparız.”

 

Galatasaray TV adına çok önemli bir dönemdeyiz. Artık şifresiz yayına geçtik, seni seyreden oyuncu sayısı arttı. Bu anlamda Galatasaray TV’nin şifresiz yayın yapmasıyla ilgili bize birkaç şey söylemek ister misin? “TARAFTARLARIMIZI ÇOK ÜZDÜK” Culio: “Geçen sene aldığımız sonuçlardan dolayı taraftarlarımızı çok üzdük. Yayının da açılmasıyla bu sene bizi daha çok kişi seyredecek. O yüzden onlara kesinlikle iyi şeyler sunmamız, onları mutlu etmemiz gerekiyor. Çünkü bütün taraftarlarımızı bu mutluluğu gerçekten hak ediyorlar. O yüzden bizi seyreden taraftarlarımıza bir mesaj vermek istiyorum; Bizi izlemeye, bizi desteklemeye devam etsinler. Geçen sene üzdüğümüz taraftarlarımızı bu sene mutlaka memnun edeceğiz.”

 

Ceyhun senden de hem televizyonumuzla ilgili bir yorum, hem de taraftarımız için bir mesaj almak istiyorum.

Ceyhun: “Çok büyük bir artı oldu şifresiz olması, umarım çok sayıda kişi bizi izler. Ben de arkadaşımın dediği gibi taraftarın desteği ve güzel futbolumuzla hedeflere ulaşacağımızı düşünüyorum.”

Kaynak: Sporx.com

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here