Başkan Erol Bedir

BASIN AÇIKLAMASI

Bilindiği üzere;
2016-17 futbol sezonunu,zorlu nefes kesen bir mücadeleyle tamamlayan takımımız,ligin bitmesine 3 hafta kala matematiksel olarak kümede kalmayı garantilemiştir.
Taraflı tarafsız herkesin ve futbol otoritelerinin “MUCİZE” olarak nitelendirdiği bu başarıdan sonra yönetimimiz hız kesmeden 2017-18 sezonu hazırlıklarına başlamış ve özellikle teknik heyetin belirlenmesiyle birlikte transfer çalışmalarına hız vermiştir.
Önceki sezonda takımımızdan ayrılan, sözleşmesi biten ve kiralık oyuncuların fazla olması nedeniyle transfer konusunda sayısal olarak en fazla transfere ihtiyaç duyan takımlardan birisi olduğumuz da bir gerçektir. Ayrıca geçtiğimiz sezon yaşanan sıkıntıları bir daha yaşamamak ve daha üst sıralarda kendimize yer bulmak adına futbol takımımızın toplam kalitesini de artırmak mecburiyeti bulunmaktadır.
Bu itibarla;
Uzun müddet önce başlatmış olduğumuz ön çalışmalar sonucu transfer faaliyetlerimiz hızla devam etmekte olup, 28 Haziran ‘da toplanacak olan takımımızı eksiksiz oluşturmak amacındayız.
Transferde bugünkü durumumuz ve önümüzdeki 1 hafta içinde beklediğimiz gelişmeler ; kaliteli ve sayısal olarak yeterli bir takımı hedeflediğimiz zaman dilimi içinde oluşturacağımız konusu da umutlarımızı artırmaktadır.
Diğer takımlarla kıyaslandığında,transferini en kısa sürede, en fazla sayıda ve gücü oranında üst düzey oyuncularla takviye eden takımlardan birisi de KAYSERİSPOR’umuz olacaktır.
Ayrıca;
Halen takımımızın sözleşmeli oyuncuları olup, kendileriyle bu sezonda devam etme konusunda karar verdiğimiz futbolcularımızı da bırakmak niyetinde değiliz.Hele hele,başka kulüplerin kendi takımlarından göndermek istedikleri oyuncularla “TAKAS” konusu ise hiç aklımızdan geçmeyen bir durumdur.
Ve yine belirtmeliyim ki;
Sözleşmesi devam eden hiçbir oyuncumuzla ilgili bize ulaşan resmi-gayri resmi bir transfer teklifi söz konusu olmayıp,futbolcularımızın ve bizim diğer takımlarla görüştüğümüz-anlaştığımız haberleri tamamen hayal ürünü olup,itibar edilmemesi gerekir.
Şeffaf ve paylaşımcı yönetim anlayışımız gereği;
Önümüzdeki günlerde oluşabilecek gelişmeler hakkında da en seri şekilde kamuoyu bilgilendirilecektir.
Saygılarımla….

KAYSERİSPOR BAŞKANI
Dr. Erol BEDİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here