Bank Asya 1.liginde 3-4-5 ve 6.Haftanın maçlarının programı belli oldu.
 

 

-3. HAFTA-

5 Eylül Cumartesi:

16.00 Boluspor-Kocaelispor (Bolu Atatürk)

6 Eylül Pazar:

16.00 Samsunspor-Mersin İdmanyurdu (Ordu 19 Eylül-Cezalı)

20.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Orduspor (Kamil Ocak)

20.30 Altay-Kardemir Karabükspor (Alsancak)

20.30 Giresunspor-Karşıyaka (BJK İnönü)

20.30 Dardanelspor-Konyaspor (Çanakkale 18 Mart)

20.30 Bucaspor-Hacettepe (Yeni Buca)

20.30 Kayseri Erciyesspor-Kartalspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

7 Eylül Pazartesi:

20.30 Adanaspor-Çaykur Rizespor (Kamil Ocak-Cezalı)

 

-4. HAFTA-

12 Eylül Cumartesi:

20.30 Hacettepe-Boluspor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Orduspor-Kayseri Erciyesspor (Ordu 19 Eylül) TV Naklen

13 Eylül Pazar:

16.00 Çaykur Rizespor-Samsunspor (Yeni Rize)

16.00 Mersin İdmanyurdu-Giresunspor (Tevfik Sırrı Gür)

16.00 Kartalspor-Dardanelspor (Kartal İlçe)

20.30 Konyaspor-Bucaspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

20.30 Kardemir Karabükspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Necmettin Şeyhoğlu)

20.30 Karşıyaka-Altay (İzmir Atatürk-Seyircisiz)

14 Eylül Pazartesi:

20.30 Kocaelispor-Adanaspor (İsmetpaşa)

-5. HAFTA-

19 Eylül Cumartesi:

20.30 Bucaspor-Boluspor (Yeni Buca)

16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Karşıyaka (GASKİ Spor Tesisleri)

20.30 Altay-Mersin İdmanyurdu (Alsancak)

20.30 Kayseri Erciyesspor-Kardemir Karabükspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.30 Konyaspor-Kartalspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

20.30 Samsunspor-Kocaelispor (Samsun 19 Mayıs)

20.30 Adanaspor-Hacettepe (Adana 5 Ocak)

20 Eylül Pazar:

Giresunspor-Çaykur Rizespor (Maçın başlangıç saati ve stadı TFF tarafından daha sonra açıklanacak)

21 Eylül Pazartesi:

20.30 Dardanelspor-Orduspor (Çanakkale 18 Mart)

-6. HAFTA-

26 Eylül Cumartesi:

Hacettepe-Samsunspor (Maçın başlangıç saati ve stadı TFF tarafından daha sonra açıklanacak)

19.00 Çaykur Rizespor-Altay (Yeni Rize)

27 Eylül Pazar:

16.00 Orduspor-Konyaspor (Ordu 19 Eylül)

16.00 Kartalspor-Bucaspor (Kartal İlçe)

16.00 Mersin İdmanyurdu-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Tevfik Sırrı Gür)

16.00 Boluspor-Adanaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Kocaelispor-Giresunspor (İsmetpaşa)

19.00 Karşıyaka-Kayseri Erciyesspor (Alsancak-Seyircisiz)

28 Eylül Pazartesi:

20.00 Kardemir Karabükspor-Dardanelspor (Necmettin Şeyhoğlu)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here