Bölgesel Amatör ligi 6. Grupta yer alan temsilcimiz Yolspor, nefes aldı. Ligde sıkıntılı günler geçiren turuncu- siyahlı takım erteleme maında Sümer stadında konuk Azatlıspor’u farklı mağlup ederek puanını 6’ya yükseltti. 

Maça her iki takımda kontrollü başladı. Maçın 26. Dakikasında kullanılan frikikte top ile buluşan Ümit Al takımını 1-0 öne geçirdi ve ilk yarı bu sonuç ile tamamlandı. 
İkinci yarıda ise rakip kaleyi ablukaya alan Yolspor, 59. Dakikada golcü oyuncu Ahmet Küçüktalaslı’nın penaltıdan attığı golle skoru 2-0’a getirdi. 
Golün 5 dakika sonrasında Mahmut ile farkı üçe çıkaran Yolspor iyice rahatlarken, maçın skorunu 3. Golün sahibi Mahmut Karakaya belirledi. 
Mahmut Karakaya 77. Dakikada penaltıdan kendisinin ikinci takımının 4. Golüne imza attı. Kalan sürede başka gol olmadı ve Yolspor, Azatlıspor’u 4-0 mağlup ederek önemli bir üç puanın sahibi oldu. 
 
SAHA: Sümer stadı
HAKEMLER: Egemen Artur**, Bekir Yücel**, Rutkay Aksu
YOLSPOR: Abdulsamet Karakoyun***, Aziz Çağlar Şahin***, Halil Yozgat***, M.Gökhan Öztürk***, Levent Karabacak***, Semil Yağmur***, Mahmut Karakaya***, Resul Özgen***, Ahmet Küçüktalaslı***, Mehmet Kınık***, Ümit Al***
AZATLISPOR: İsmail Turgut*, Gökhan Hiraman*, Burak Çöl*, Osman Hiraman*, Çağrı Öztürk*, Ali Sevimli*, Murat Balçın*, Samet Tamer*, Öner Atalay*, Mehmet Yalçın*, Tamer Demir*
GOLLER: Dk.26 Ümit Al, Dk.59 Ahmet Küçüktalaslı (Pen), Dk.64-77 Mahmut Karakaya (Pen) (Yolspor)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here