Sevgili Kayaserispor taraftarları. 2 gün önce gece yarısını geçerken Sayın Süleyman HURMA’ ya Elektronik Posta Aracılığıyla Bazı Serzenişlerde, yorumlarda ve dileklerde bulundum, bazı sorular sordum. Kendisi de bana cevabi bir yazı gönderdi. Sorduğum soruların çoğuna bir yanıt vermemiş ancak bulunduğumuz serzenişlere, yapılan yanlış transferlere bir cevap vermiş. Öncelikle Kendisine İtimat edip elektronik postama cevap verdiği için teşekkür ediyorum ve tarafımdan yazılan Elektronik Posta ile Cevabi olarak gönderilen Elektronik Postanın noktasına, virgülüne dokunmadan sizlerle paylaşıyorum. Kendisinden bunu yayınlayabilmek için izin istemiştim ancak izin ile herhangi bir şey yazmadığı için de affına sığınarak sizlerle Paylaşıyorum.
Tarafımdan Süleyman HURMA’ ya gönderilen Elektronik Posta:
Sayın Hurma. Merhaba der saygılar sunarım öncelikle. Bir Kayserispor taraftarıyım. Aynı zamanda www.kayserispor.org da köşe yazarlığı yapıyorum. Malumunuzdur ki takımın gidişatından pek hoşnut değiliz taraftar olarak. Bu yıl ki yapılan olumsuz transferler, oynanan kötü oyun bir çoğumuzu maalesef ki yıprattı ve derinden üzdü. Oysa ki biz bunlara alışık değiiz.

Sizin takıma ilk geldiğiniz zamanları hatırlıyorumda ne kadar seviliyordunuz. Hoş fazla değişen bir şey yok bizim açımızdan ama şu bir gerçek ki Taraftar Memnun Değil bu durumdan. Size hesap soracak değiliz ki bu haddimiz de değil. Ancak merak ettiğimiz konular var aydınlatırsanız sevinirim.

Bu seneki yabancı transferleri malum. Tabir-i caizse “FOS ÇIKTI” hepsi de. Öncelikle yapılan transferler konusunda görüşünüzü merak ediyorum. Biz taraftar olarak Toledo gibi yabancılar beklerken ( ki elinize sağlık ) bu yıl öyle bir darbe yedik ki kendimize gelemedik. Olembe’ nin ilk 11 başladığını ben hatırlamıyorum. Yanlışım varsa düzeltin ama Purowiç de yine aynı. Agahowa 11 den hiç düşmedi ama onun da performansı ortada. Kısaca Bu yıl ki transfer hedefleriniz neler ve şu an için düşünülen bir isim var mı? Varsa Bilgi Edinme Hakkımı Kullanmak İstiyorum 🙂 Şaka bir yana bu yıl sizde gerçekten bir atılım bekliyoruz. Biz her zaman takımımızın arkasındayız ama Taraftar olarak bazı şeyleri bizde hakediyoruz sanıyorum.

Yeni Stadımız bitti. Yapanların, emeği geçenlerin eline sağlık. Hep taraftardan şikayet edildi. Taraftar yok, taraftar gelmiyor, tezahürat yok falan filan. Haklı olunan yerler var tabi ki ama bu yıl stadyuma taraftar çekilecek hiç bir şey olmadı Sayın Hurma bunun sizde farkındasınız. Bizim dileğimiz yeni stadımızda başa oynayan, taraftarıyla, yönetimiyle, teknik kadrosuyla, futbolcuları ile birleşmiş, bütünleşmiş bir Kayserispor. Bunun için atılacak adımlar var mutlaka ama biz ilk adımı sizden bekliyoruz.

Sayın Kafkas İle ilgili de bir kaç söyleyeceğim var. Biz onu çok sevdik, değer verdik ve hala da bizim için önemli. Kayserispor’ a tarihinin en büyük başarısnı yaşattı MİNNETTARIZ. Ama taraftar için çok önemli olan bazı oyuncuları malesef elinde tutamadı. Bu Bülent Bölükbaşı ile başladı en son Ragıp BAŞDAĞ ile bitti. Elbette haklı nedenleri olabilir ama biz bunları bilmiyoruz ve bilgilendirilmedik. Eğer ki sizin için de mahsuru yoksa ben şahsen bunları öğrenmek istiyorum.

Son Olarak Sayın Hurma. Size Kayserispor’ a verdiğiniz bütün emekler için teşekkür ediyorum. Eleştiriyoruz sizi. Belki bazen Dozunu da aşıyor bu Eleştriler ama Asla ve Asla Sizin Kişiliğinize yönelik değil. Sadece Takımın Durumu ve Gidişatı ile igili bunlar. Hoşgörünüze Sığınıyoruz.

Eğer ki bu maili yanıtlarsanız mutlu olacağım ve siz de uygun görürseniz Bilinmesi Gerektiği Kadarını www.kayserispor.org sitesinde Köşe Yazısı Olarak Yayınlamak İstiyorum. Kesinlikle açıklanmasını istemediğiniz konuların da yazımda geçmeyeceğini belirtmek istiyorum. Siz yeter ki şu kısım yayınlanmasın deyin. Cevap vermeniz dileğiyle. Sevgi Ve Saygıyla Selamlıyor Başarılarınızın Devamını ve Kayserispor ile Şampiyonluk yaşamanızı temenni ediyorum. Saygılarımla…

Murat SOY.
Süleyman HURMA Tarafından Elektronik Posta Yoluyla Bana Verilen Cevap:

“Selamlar
Sevgili kardeşim öncelikle kulübe olan ilginizden dolayı çok teşekkür ederim….Bildiğiniz gibi Mehmet Topuz ve Ali Turan hariç tüm oyuncuların alınmasında bizzat görev aldım..Bu sezon aldığımız oyuncular geçmişte kendilerini kanıtlamış oyunculardır…
Sizinde gördüğünüz gibi birçok nedenden dolayı beklentilerimiz gerçekleşmedi….Şu kadarını belirteyim agahowa ve olembe alındığında NTV spor haberi olamaz diye yalanladı…İngiltere bir oyuncunun transfer olması için gerekli kriterleri bildiğini sanıyorum….
Bir başka şeyide bilmenizi isterim medyada sanıldığı gibi kulübümüze herhangi bir katkı söz konusu değildir..konya bile şehirden 10 trilyon katkı aldı….Sizlerden bir dileğim var bir panel yapın gelip sorularınızı yanıtlayayım

eğer siz gerçek kayserisporluları tatmin edemez isen panelde görevi bırakırım…Lütfen dolandırıcı gazetecilerin yazdıklarına itibar etmeyin….SEVGİLERİMLE 
Süleyman Hurma”

Görüldüğü gibi Süleyman HURMA GERÇEK KAYSERİSPOR TARAFTARLARINDAN bir istekte bulunuyor ve Diyor ki: 

Sizlerden bir dileğim var bir panel yapın gelip sorularınızı yanıtlayayım eğer siz gerçek kayserisporluları tatmin edemez isen panelde görevi bırakırım…

Şimdi İş Biz Kayserispor Taraftarlarına Düşüyor. Sevgili Ayhan Abi’ den Sayın Süleyman Hurma’ nın bu dileğini gerçekleştirebileceğimiz bir ortam oluşturmasını, ve buna diğer Kayserispor taraftarlarının da yardım etmesini istemekten başka çaremiz yok. Sevgili Ayhan BAYNAL abi. Biliyorum ki bu duruma sessiz kalmayacaksın ve bunu ortak bir paydada birleştirip gerçekleştirmek için elinden geleni yapacaksın.

Huzurunuz da Hem Beni Kırmayıp Gönderdiğim Elektronik Postaya Cevap veren Sayın Süleyman HURMA’ ya, Hem de bu konuda çalışmalar yapacağını inandığım Sevgili Ayhan Abime Teşekkür Ediyorum. Sevgi Ve Saygılarımla…

Murat SOY

 

SÜLEYMAN HURMA İLE ELEKTRONİK POSTA RÖPORTAJI.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here