İşte manşetler;

Milliyet : Adana Demirspor Sezonu Açtı. 2015-2016 sezonunu törenle açtı. 5 Ocak Fatih Terim Stadyumu’nda yapılan açılış töreninde yönetim kurulu, takım ve taraftarlar bir araya geldi.

TRT : Ne Adana Demir ne Kayseri! Hazırlık maçında Adana Demirspor ile Kayserispor 0-0 berabere kaldı.

Haber 7 : PTT 1’inci Lig takımlarından Adana Demirspor, sezon açılışını Kayserispor ile oynadığı hazırlık maçı ile yaptı. 0-0 biten karşılaşmada iki takım teknik direktörleri tüm oyuncularına forma şansı verdi.

Haber Türk : Adana Demirspor 2015-2016 sezonunu törenle açtı. Adana Demirspor 2015-2016 sezonunu törenle açtı. 5 Ocak Fatih Terim Stadyumu’nda yapılan açılış töreninde yönetim kurulu, takım ve taraftarlar bir araya geldi.

Ajansspor : ADS ile Kayserispor yenişemedi. PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor ile Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor arasında yapılan hazırlık maçı, 0-0 sonuçlandı.

Canlı Haber : PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor, sezon açılışını Süper Lig’in yeni takımlarından Kayserispor ile oynadığı hazırlık maçı ile yaptı. 0-0 biten karşılaşmada iki takım teknik direktörleri tüm oyuncularına forma şansı verdi.

Kentspor : PTT 1. lig ekiplerinden Adana Demirspor, süper lig ekibi Kayserispor ile oynadığı hazırlık maçında 0-0 berabere kaldı.

Klasspor : Adana Demirspor ile Kayserispor Yenişemedi. PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor ile Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor arasında yapılan hazırlık maçı, 0-0 sonuçlandı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here