Kayserispor’un 2011 – 2012 sezonu kombine kartları, 4 Temmuz Pazartesi günü satışa çıkacaktır, öncelikli olarak geçen sezon kombine kartı satın almış ve tekrar eski yerlerini almak istiyen taraftarlar 8 Temmuz Cuma gününe kadar eski kartlarını ibraz ederek tekrar aynı yerlerini satın alabileceklerdir.

 

 

Ancak Kayserispor Yönetim Kurulunun aldığı karar ile kombine satışı ilk olarak Batı Alt,Batı Üst ve Kuzey Alt tribünlerinin satışı ile başlayacaktır.Bu yerlerin tamamının kombine olarak satılması durumun da diğer tribünler satışa çıkacaktır.(Sadece Bayanlar ve Öğrencilere Kuzey Üst tribün de indirimli kombine satışı yapılacaktır.)

 

 

Bayşen İddaa Bayi satış noktasının yanı sıra www.ticketturk.com internet sitesi ile (212) 269 96 06 nolu çağrı merkezinden de kombine kart satışları yapılacaktır.Bayşen İddia Bayi satış noktası satışları 10.00-19.00 saatleri arasında yapacaktır.(Pazar hariç)

 

 

Kayserispor’un cazip fiyatlarla satışa sunduğu yeni sezon kombine kartları, Kayserispor taraftarları için özel olarak tasarlandı. Kombine kartlarda yer alan barkodlar ile kişiye özel ve güvenli bir kart oluşturulmuştur.

 

 

Kayserili futbolseverler, satın alacakları koltuğu ekran üzerinden görerek, seçebilecekler. Kombine kart teslimatları ise daha sonra yapılacak olup, dağıtım tarihi açıklanacaktır. İşbankası ve Garanti Bankası kredi kartlarına 3 – 6 taksit uygulaması yapılacaktır.

 

 

Kadir Has Stadyumunun büyüleyici atmosferinde sezon boyunca maçları rahatlıklı izlemek için kombine kartlar değerli sahiplerini bekliyor.

 

 

Kombine Kart Fiyatları :

 

Batı Alt Balkon : 1.000,00 TL

Batı Alt Tribün : 500,00 TL

Batı Üst Tribün : 500,00 TL

Doğu Alt Tribün : 500,00 TL

Doğu Üst Tribün : 400,00 TL

Kuzey Tribün : 200,00 TL

Kuzey Üst İndirimli : 100,00 TL

 

 

Kayserispor Yönetim Kurulunun aldığı karar doğrultusunda Kuzey Üst Tribün de Bayanlara ve Öğrencilere yapılacak indirimli kombine kart satışı bazı kurallara tabidir. Bu kombine kartlar kişiye özel olacaktır.Hiç bir şekilde başkasına devri veya kullandırılması söz konusu olamayacaktır. Kombine kartları amaç dışı kullanan taraftarın tespiti durumunda kombine kartları iptal edilecektir ve haklarında yasal işlem yapılacaktır.

 

 

 

Kayserispor yönetim kurulunun aldığı bir diğer karar da bilet fiyatları ile ilgili olmuştur. 2011-2012 sezonunda oynanacak iç saha müsabakalarında bilet satış fiyatları şu şekilde belirlenmiştir.

 

 

Takımlar

Kuzey/Güney

Doğu/Batı

Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş

20

50

Trabzonspor , Bursaspor, G.Antepspor

15

30

Diğer Takımlar

10

25

 

 

 

Ticketturk Kombine Satış ve Teslimat Noktası :

 

 

Sivas Caddesi Stad iş Hanı 31/H Bayşen İddaa Bayii Kocasinan – Kayseri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here