Süper Ligde 17-21.Hafta Maçlarının Programı Belli Oldu.

Süper Ligde 17-21.Hafta Maçlarının Programı Belli Oldu.

877
PAYLAŞ
Türkiye Kupası Kura Çekim

Spor Toto Süper Lig’in 17, 18, 19, 20 ve 21. Hafta müsabaka programı açıklandı. Spor Toto Süper Lig’de ikinci yarı 13, 14, 15 ve 16 Ocak’ta oynanacak olan müsabakalar ile başlayacak ve 27 – 28 Mayıs’ta oynanacak olan 34. Hafta müsabakaları ile sona erecek.

Avrupa Ligi’nde mücadele eden 3 takımımız olması nedeniyle; Avrupa Ligi, Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası maç programları da dikkate alınarak ikinci yarı programının tamamı açıklanmadı. Avrupa Ligi’nde mücadele eden takımlarımızın ilerleme durumları ve Ziraat Türkiye Kupası’nda oluşacak eşleşmeler de dikkate alınarak, ilerleyen dönemlerde geriye kalan Spor Toto Süper Lig programı ilan edilecek.

17. HAFTA

13.01.2017 Cuma

BURSASPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

20.00

14.01.2017 Cumartesi

KARDEMİR KARABÜKSPOR

AKHİSAR BELEDİYESPOR

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

13.30

AYTEMİZ ALANYASPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ALANYA OBA STADI

13.30

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

KAYSERİSPOR

3. İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

16.00

ATİKER KONYASPOR

GALATASARAY A.Ş.

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

19.00

15.01.2017 Pazar

KASIMPAŞA A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

13.30

GAZİANTEPSPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

16.00

FENERBAHÇE A.Ş.

ADANASPOR A.Ş.

ÜLKER STADYUMU

19.00

16.01.2017 Pazartesi

OSMANLISPOR FK

BEŞİKTAŞ A.Ş.

OSMANLI STADI

19.00

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 5.HAFTA

17.01.2017 Salı

18.01.2017 Çarşamba

19.01.2017 Perşembe

 

18. HAFTA

21.01.2017 Cumartesi

AKHİSAR BELEDİYESPOR

KAYSERİSPOR

MANİSA 19 MAYIS

13.30

ATİKER KONYASPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

16.00

BURSASPOR

ADANASPOR A.Ş.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

19.00

KARDEMİR KARABÜKSPOR

GALATASARAY A.Ş.

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

19.00

22.01.2017 Pazar

GAZİANTEPSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

13.30

OSMANLISPOR FK

ANTALYASPOR A.Ş.

OSMANLI STADI

13.30

KASIMPAŞA A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

16.00

FENERBAHÇE A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ÜLKER STADYUMU

19.00

23.01.2017 Pazartesi

AYTEMİZ ALANYASPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ALANYA OBA STADI

20.00

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 6.HAFTA

24.01.2017 Salı

25.01.2017 Çarşamba

26.01.2017 Perşembe

 

19. HAFTA

28.01.2017 Cumartesi

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

KARDEMİR KARABÜKSPOR

YENİ RİZE ŞEHİR

16.00

ANTALYASPOR A.Ş.

AYTEMİZ ALANYASPOR

ANTALYA STADYUMU

19.00

GALATASARAY A.Ş.

AKHİSAR BELEDİYESPOR

TÜRK TELEKOM ARENA

19.00

29.01.2017 Pazar

GENÇLERBİRLİĞİ

OSMANLISPOR FK

ANKARA 19 MAYIS

13.30

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

BURSASPOR

3. İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

15.00

TRABZONSPOR A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

16.00

KAYSERİSPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

19.00

30.01.2017 Pazartesi

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ATİKER KONYASPOR

VODAFONE ARENA

20.00

ADANASPOR A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

5 OCAK FATİH TERİM

20.00

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI SON 16 TURU

04.02.2017 Cumartesi

05.02.2017 Pazar

06.02.2017 Pazartesi

 

20. HAFTA

10.02.2017 Cuma

KARDEMİR KARABÜKSPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

19.00

11.02.2017 Cumartesi

AYTEMİZ ALANYASPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

ALANYA OBA STADI

13.30

OSMANLISPOR FK

TRABZONSPOR A.Ş.

OSMANLI STADI

16.00

BURSASPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

19.00

12.02.2017 Pazar

KASIMPAŞA A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

13.30

AKHİSAR BELEDİYESPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

MANİSA 19 MAYIS

13.30

ATİKER KONYASPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

16.00

GALATASARAY A.Ş.

KAYSERİSPOR

TÜRK TELEKOM ARENA

19.00

13.02.2017 Pazartesi

GAZİANTEPSPOR

ADANASPOR A.Ş.

20.00

 

AVRUPA LİGİ SON 32 TURU 1. MAÇLAR

16.02.2017 Perşembe

FC KRASNODAR

FENERBAHÇE A.Ş.

KRASNODAR STADIUM

19.00

OLYMPIACOS

OSMANLISPOR FK

STADİO GEORGİOS KARAİSKAKİS

21.00

HAPOEL SHEVA

BEŞİKTAŞ A.Ş.

TURNER STADIUM

23.05

 

21. HAFTA

17.02.2017 Cuma

KAYSERİSPOR

BURSASPOR

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

19.00

18.02.2017 Cumartesi

ANTALYASPOR A.Ş.

KARDEMİR KARABÜKSPOR

ANTALYA STADYUMU

13.30

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

GAZİANTEPSPOR

3. İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

16.00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

YENİ RİZE ŞEHİR

19.00

19.02.2017 Pazar

GENÇLERBİRLİĞİ

ATİKER KONYASPOR

ANKARA 19 MAYIS

13.00

FENERBAHÇE A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

ÜLKER STADYUMU

15.00

ADANASPOR A.Ş.

OSMANLISPOR FK

5 OCAK FATİH TERİM

15.30

BEŞİKTAŞ A.Ş.

AKHİSAR BELEDİYESPOR

VODAFONE ARENA

19.00

20.02.2017 Pazartesi

TRABZONSPOR A.Ş.

AYTEMİZ ALANYASPOR

20.00

 

AVRUPA LİGİ SON 32 TURU 2. MAÇLAR

22.02.2017 Çarşamba

FENERBAHÇE A.Ş.

KRASNODAR

ÜLKER STADYUMU

20.00

23.02.2017 Perşembe

OSMANLISPOR FK

OLYMPIACOS

OSMANLI STADI

19.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

HAPOEL SHEVA

VODAFONE ARENA

21.00

 

NOT: Stadyumu boş ilan edilen müsabakaların hangi stadyumda oynanacağı daha sonra ilan edilecektir.

CEVAP VER