Ana Sayfa Altyapı 2018-2019 dönemine ait Kayserispor Alt Yapı Seçmeleri Sonuçlandı;

2018-2019 dönemine ait Kayserispor Alt Yapı Seçmeleri Sonuçlandı;

Paylaş

Altyapı Seçmelerimiz Sonuçlandı

21 – 22 Haziran’da Kayserispor Kadir Has Tesislerimizde,  23 – 24 Haziran’da Belçika’da, 16 – 17 Haziran’da Hollanda’da ve 23 Haziran’da Mersin’in Tarsus ilçesinde altyapı hocalarımız tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilen Kayserispor Altyapı seçmelerinin sonuçları belli oldu.

Seçmelerimizin başlamasından itibaren büyük bir katılım gösteren, tüm özverisiyle mücadele eden genç sporcularımıza ve ailelerine teşekkür ederiz.

Kayserispor Kulübü

Seçmeler sonunda bir sonraki aşamada değerlendirilmek üzere, altyapı ekibimiz tarafından belirlenen sporcularımızın lisetesi;

2008 DOĞUMLULAR

AHMET KIRBAÇ

MUHAMMET TALHA YAŞAR

AHMET HÜSEYİN ALTUN

KERİM DOĞAN

EMİRHAN KARAOĞLU

BERAT ÖZKARACA

A.KAAN DURGUT

FURKAN BABA

A.SAMET YİĞİT

AHMET ARİF ÇOBAN

REMZİ BERAT TÜYSÜZ

YUNUS EMRE KILIÇASLAN

HALİL AKPINAR (KALECİ)

KEREM CIRDI

BATUHAN KARATEPE

MEHMET SAY

2007 DOĞUMLULAR

NECİP ÖZCAN (KALECİ)

ÖMER TAŞTAN

HASAN BEKTÜRK

ARAS DEMİR

EFE KAŞKAN( KALECİ)

ALİ ASLAN

BAYRAM SAFA ÇATALBAŞ

HASAN KENGER

GÖKÇAN YATLIK

OZAN ERDOĞAN

METEHAN ÇAY

EFE FINDIK

VOLKAN SAĞLAM

UTKU BERAT SEZER

ÖMER KULAK

HASAN AŞER

KEREM POLAT

BERATCAN AKSOY

ATALAY KELEBEK

ŞAHAN ŞAKAR

2006 DOĞUMLULAR

METİN ALİ DEMİR

MAHMUT MERT ALTUĞ ( KALECİ)

ZEKERİYYA ÖZTAŞ

A. ARDA DEMİRCİ

Y. EMRE ERDEM

KAYRA TEPELİ

YASİN ÖZKARDEŞ

MUSA DALSAR

ENES GÖKÇE

HİMMET ALTUNTEPE

M.EMİN BÜLBÜL

SÜLEYMAN AKSAKAL

YUSUF ARDA AKSAKAL

BERKAY AYRANCI

HASAN BASRİ BÜRÜNGÜZ

HAYATİ KISIR

ALİ TAŞTAN

DURMUŞ ASAF ÇAVUŞOĞ

MUHAMMET ALİ TAŞ

2005 DOĞUMLULAR

SERDAL AY

EMİRGAN ÇÖLBEKLER

MUSTAFA CANSEVEN

MUHAMMED KAYA

ALİ EREN MEHDİ

FURKAN ALİM ASLAN

M.GÖKMEN ÖZTÜRK

B.ALİ GEZEK

SELİM GENÇ

MAHMUT CAN UYSAL

M. EFE MÜLAYİM

ZEKİCAN SARI

H. İBRAHİM ARSLAN

ALPEREN SELMAN

A.CAN ERDAĞ

Y.EMRE EREL

ENES EKER

NURETTİN SÖYLER

MURAT DÜKKANCI

E.BERKAY ÇETİN

EMİRHAN UĞURLU

SERKAN ERDOĞAN

EREN DUMUŞOGLU

ALPER ERDOĞAN

ERKUT AYAZ

M.AHMET İPEK

OZAN ÖZŞEN

2004 DOĞUMLULAR

ALİ ÖZDOĞAN

MÜCAHİT GEDİK

ŞUAYİP ÜNAL

BİLGEHAN AY

ÖZKAN YORGAN

ERAY ERMİSER

FURKA ENES ÇALIR

OĞUZHAN CERYAN

RIDVAN ÖZGEN ÖZLÜ

VELİ BUĞRA ÇİFLİ

EFE AKBIYIK

KORAY DEMİR

İSMAİL EREN KIZILAY

YUSUF ŞENGÜL

REFİK CENK ÖZVARİNLİ

HAMZA ŞAHBAZ

EYÜPCAN GÜRSOY

GÖKHAN ALTIOK

HASAN KALINKOL

UFUK ÜNALAN

ERDEM KUZAN

KORAY ALTUNTAŞ

BARIŞ ERTUĞRUL

BİLAL SOYLU

YUSUF DURDU

HALİ YÖNLÜ

MUHAMMET ŞANLI

EREN AKÇAKOYUN

SERKAN DOĞANALP

AHMET SELİM ÖZTÜRK

ALPER KALKAN

EMRE TERLER

Y. EMRE DEMİR

SELİM KILINÇ

ONUR ÜNAL

2003 DOĞUMLULAR

NURETTİN MURAT

ÖMER FASRUK İSLAMOĞLU

MUSTAFA KÜKGÖL

KEREM İMAMOĞLU

M.ALP YAKUĞOĞLU

SELEHATTİN ÇALIŞKAN

İBRAHİM ÖZDEMİR

KAKARAHAN HAMURCU

MUZAFFER  FINDIK

BATUHAN BOLAT

ALPEREN SARIALP

BERAT ŞAHİNER

YILDIRAY TÖBÜ

YASİN KETME

ERDEM TEMİR

FURKAN YEŞİLGÖZ

2002 DOĞUMLULAR

EYÜP EMİNANÇ

GALİP AKYILDIZ

BERKANT TAŞDELEN

ENES TÜRKER

EMİRHAN ATEŞ

HİKMET TUNAHAN ÇETİN

BURHAN TEMELCAN

ABDULLAH HARUN KÜÇÜK (KALECİ)

YUNUS EMRE ŞAHİN

BATUHAN PAK

GÖKDENİZ ALBOSTAN

ENES BUĞRA

MERT MENGİ

BUĞRA AKBABA

2001 DOĞUMLULAR

EMİRCAN

ABDULKADİR CAYMAZ

KAAN MELÜL

İSMAİL IŞIK

CENGİZHAN GÜLER

A. EREN GÜZEL

AHMET UZUN

HÜSEYİN CANTAŞ

AHMET ÇALIK

OKAN GÜRKAN YETER

BERAT MUTLU

YUSUF KENAN ŞAHİN

MAHSUN YILMAZ

OĞUZHAN BOZKIR

2000 DOĞUMLULAR

YAKUPHAN DANIŞMAZ

ÜMRAN ZANBAK

BURAK ŞEFTALİ

ŞAHİN YAZICI

MUHAMMET DANENDE

ALPER

R.TAYİP GÖKTEKE

YUSUF CAN ÇÖLLO

EMİRCAN ERDOĞAN

YILMAZ BASRAVİ

MEHMET DİNÇ

BURAK UÇER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here